MENÜÜ

Naiselt naisele by Teele, Kati ja Elina

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

 Laupäev, 20.01.2018    Arensburgi Meedla Koda, Kategooria: Seminar

Kallid naised! Tuleme kokku selleks, et olla ja luua koos naiselikus tervendavas energias. Meil kõigil on ühine supervõime – olla naine, kuid tihti on see alakasutatud, unustatud, maha maetud ja me ei ela oma täit potentsiaali.

Kui tunned, et oled naisena end unustanud mattudes töökohustuste, laste ja pere vajaduste ning kõige muu argise alla, siis see üritus on just sulle.

Kõneleme mõttemudelitest ja mustritest, mis ei lase meil nautida elu täiel rinnal ja võrratus naiselikus väes. Jõud on ühendanud kolm naist, kel kõigil oma lugu ja keda ühendab kirg aidata kaasteelistel jõuda oma täieliku potentsiaalini. Elina Kadaja, TeeLe ViiRa ja Kati Mäekallas – hingelt teejuhid ja õpetajad – toetamas seda protsessi väe, kogemuste ja armastusega.

Mida oodata? Sinu ees on talkshow laadne üritus, kus avatakse erinevaid külgi neist mehhanismidest, kuidas naised end elus ära kaotavad ja seetõttu õnne ei koge. Kuna tegemist on väga tugevate mustritega, mis tihti ulatuvad juba mitmeid põlvkondi ülespoole, siis vajab see vabanemise protsess mõistmist, tööd, aega ja armastust. Ja kindlasti järjepidevust. Avame sulle selle mustri olemuse ja aitame mõista, kuidas välja astuda ja ära muretse – sind ümbritsevate inimeste elu läheb ka paremaks! Ürituse jooksul teeme ka mõned lihtsad harjutused, mis saad koju tööriistana kaasa võtta.

Ürituse hinnaks on 19,- eur

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL