MENÜÜ

Rahva Lemmikud: Meie pere ja muud loomad

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

Laupäev, 28.10.2017
Kuressaare kultuurikeskus, Kategooria: Muu
,

Laupäeval, 28. oktoobril jätkub Kuressaare Kultuurivara üritustesari: kohvik-klubi Rahva Lemmikud. Külla tuleb „Meie pere ja muud loomad“.

Heidi Hanso ja tema kaks last Uma Säsil ning Hendrik Raju pugesid rahva südamesse oma eluga maal Pajuvärava talus selle kõige ehedamal moel. Kahe hooajaga Kanal 2 südamlik saatesari tõi televaatajateni selle perekonna unistused, toimetused ja kordaminekud koos maaelu argi- ja pidupäevadega suvest talveni, mil loodi ühest vanast Saaremaa talust endale päris oma kodu. Ja muidugi ei käi Pajuvärava talus elu ilma loomadeta – neid jätkub nii tubadesse kui ka õue.

Nüüd pea aasta aega hiljem vestleme selle vahva perega möödunud telesarjast, elust maal ning uutest huvitavatest ettevõtmistest ja plaanidest. Muusikalist meeleolu loovad Risto Ränk (laul/kitarr) ja Renat Ränk (kitarr). Õhtut juhib Tõnis Kipper ning avatud on ka kohvik!

Piletid 6€ ja 4€ (pensionär/õpilane) on müügil Piletilevis ja Kuressaare kultuurikeskuses.

Eelmisel aastal käisid üritustesarja Rahva Lemmikud raames publikuga kohtumas ja vestlemas „Varjudemaa“, „Naabriplika“, „Pilvede all“ ning „Õnne 13“ tegijad.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL