MENÜÜ

Rondo Danzante ajaloolise tantsu kontsert

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

Pühapäev, 20.08.2017
Keskaja tegevuskeskus, Kategooria: Muu
,

Ajaloolise tantsu grupp Rondo Danzante kutsub kõiki tantsu ja ajaloo huvilisi enda kuuenda hooaja lõpukontserdile, mis on muuhulgas ka grupi esimene oma kontsert linnarahvale.

Keskaja tegevuskeskuses Archebald (Garnisoni 24, Kuressaare), 20.augustil kell 17.00
Üritus toimub kahes osas ning enne kontserdit ja pausi ajal on võimalik tutvuda ka keskusega.
Sissepääs: 7.- (keskuse pilet)

Kes on Rondo Danzante?
Rondo Danzante (tantsiv pääsuke) sai alguse 2011 aasta suvel, mil õpiti esimesed tantsud Külli Kressa käe all. Kuna huvi oli ja on ka praegu Kuressaare Piiskopilinnuses ajaloolise tantsu vastu siis pandi kokku kava ning esialgu käidi Piiskopi Õhtusöökidel esinemas neljakesi. Aastate jooksul on tantsijad end täiendanud nii keskaegsete kui renessanss tantsude ja kostüümide vallas. Iga hooajaga muutuvad need autentsemaks.

Nii nagu vanamuusika, leidis ajalooline tants endale väga sobiva koha Kuressaare linnas. Koostöös vanamuusika ansambel Rondoga on nüüdseks esinetud nii Saaremaal kui ka mandril. Sellel aastal võetakse ette ka esimene ühisreis Gotlandile, keskaja päevadele, kus tuleb esitamisele tantsuetendus “Legend sissemüüritud rüütlist”.

Grupi juhendajaks on Jane Kaju

Tantsijad kuuendal hooajal: Gerda Eerma, Alje Ero, Laura Heinsaar, Jane Kaju, Tiia Leppik, Kairit Lindmäe, Külli Mürk, Victoria Mürk, Merje Salonen

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL