MENÜÜ

10+ Lastele: praktiline Dj-Töötuba

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 17.07.2018
location_on Saaremaa Kunstistuudio Loomekeskus, Kategooria: Lastele

10+ LASTELE: praktiline DJ-TÖÖTUBA♬
SiinMeOleme Muusikanädala 2018 laste loometuba.
17.JUULIL 16.30-17.30
Töötuba viib läbi: DJ KURLY BEATS, muusik Kaarel Kiviloo

Masstootmise, -salvestamise ja -tarbimise ajastu on teinud muusika kõigile huvilistele kättesaadavaks. Sellest on saanud oluline osa inimese heliruumis. Inimene võrdleb pidevalt hetkel kuuldavaid hääli/helisid eelnenuga ja püüab ennustada järgnevaid helisid talle omase muusikalise loogika alusel. Muusikataju on ajas arenev protsess ja selle arendamiseks on hulgaliselt võimalusi. Üheks populaarsemaks musikaalsuse väljendamiseviise tänapäeval on DJ amet/hobi.
DJ-töötoas saab põgusalt tutvuda DJ elukutse ajalooga, tehnikaga ja ka ise käed külge panna. Lisaks DJ-tehnikale on kohapeal hulgaliselt helitekitavaid elektroonilisiseadmeid, mille abil saab iga üks häält teha!

Koolitusvahenditeks on maailma klubide standardtehnika ja töötoast osa võtma on oodatud kõik muusikahuvilised vanuses 10+

Rohkem töötoa läbiviijast: Kaarel Kiviloo on Saue Noortekeskuse noorsootöötaja ja DJ-huviringi (SNK DJ-Klubi) juhendaja. Diskorina on ta tegutsenud pea 10 aastat ja esineb Kurly Beats nime alt. SNK DJ-Klubi on huviring, mis võimaldab noortel kasutada kaasaegset DJ- ja stuudiotehnikat ja pakub ka vastavat väljaõpet. Lisaks pakub SNK Avatud Stuudio noortele tasuta muusikalist nõustamist ja helisalvestus võimalust. (vokaalide lindistamine, demode salvestamine, helitaustade,-foonide ning heliefektide salvestamine jne)

OSAVÕTU TASU 5 EUR KOHAPEAL!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL