MENÜÜ

Taevatrepp – tsellokvartett C-JAM ja Tartu laulpoiss Mikk Kaasik

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

Neljapäev, 14.12.2017
Kuressaare Laurentiuse kirik, Kategooria: Kontsert
,

Taas on kätte jõudnud jõulukuu ning C-Jam läheb koos noore talendi Mikk Kaasikuga kõiki eestimaalasi hea muusikaga kostitama.

C – JAM ei ole lihtsalt edev ja magus nimi vaid seda nime esindavad ning koos mängivad neli andekat tsellisti: Tõnu Jõesaar, Margus Uus, Levi-Danel Mägila ja Pärt Tarvas.

Need on mehed, kes ei karda avardada piire ja püstitada endale enneolematuid väljakutseid. Et nautida fantastilist muusikat, mille iga sõõm on ülimalt väärtuslik, peab seda oma kõrvaga kuulma ja oma silmaga nägema.
Tšellokvartetis on ühendatud klassikaline keelpillikvartett, improvisatsiooniline big-band, metalne ja kaasakiskuv rock-muusika, tundlik ning emotsionaalne tšello kõla. Eelnevad kontserdid on näidanud, et selline muusika ei jäta külmaks ühtegi kuulajat.

Mikk Kaasik on 14-aastane poiss Tartust, kes laulmisega alustas 6-aastaselt. Võite on Mikk koju toonud pea kõigilt üleriigilistelt ja rahvusvahelistelt lauluvõistlustelt. Andekas noormees on kaasalöönud ka mitmetes muusikalavastustes nagu „Helisev muusika“ ja “Nukitsamees“ Vanemuises ning „Üle linna Vinski“ Emajõe suveteatris.

Kavas on igihaljaid jõuluviise ning ka pikemaid instrumentaalseid vorme nii tsellistide kui Miku esituses.

Kell 19:00

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL