MENÜÜ

Viikingite Jõulumaa

Pühapäev, 16.12.2018 12:00
Asva Viikingite küla, Kategooria: Muu
,

Ühes kauges-kauges külas, põlise metsalaane veerel ja vahutava mereranna lähistel, asub hubane majake. Seal elab väike Viiki. “Sa oled kõigest üks pisike lambatall ja ei tea veel ilmaelust tuhkagi,” puristab tihtilugu Viiki suunas ponitüdruk Alli. Aga Viiki ei lase end tujukast sõbrast häirida. Mis sest, et oma elus on ta näinud kõigest üht suve ja üht sügist. See-eest on ta alati tähelepanelikult kõrvu kikitanud ja meelde jätnud iga viimsegi loo, mida viikingitest pererahvas õhtuti tulepaistel vestab. Need põnevad lood on väikest Viikit viinud kaugetele viikingiretkedele üle mere ja ta on teada saanud midagi eriskummalist. – Kusagilt on lähenemas miski, mida vanad viikingid on ajast aega kutsunud salapärase nimega – jõulud…

Asva viikingid kutsuvad Sind koos Viikiga avastama viikingite müstilist jõulumaailma!

Kuni linnuse valmimiseni oleme talvekuudeks koos looma- ja linnuperega kolinud Laimjala külas asuvasse avarasse tallihoonesse. Just siia seamegi sisse Viikingite Jõulumaa ja ootame teid külla.

Lasteaedu, koole ja ettevõtteid ootame Viikingite Jõulumaast osa saama 10.–14. ja 17.–21. detsembril 2018 kell 10.00 ja 14.00. Vajalik on eelregistreerimine. Jõulumaa külastus maksab 6 €/in ja oodatud on grupid suuruses kuni 30 inimest.

15. ja 16. detsembril 2018 kell 12.00–17.00 on Viikingite Jõulumaa avatud kõigile huvilistele!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL