MENÜÜ

Öö Fantaasia | XXIV Kuressaare Kammermuusika Päevad

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 04.08.2018 19:00
location_on Kuressaare, Kategooria: Festival

Eesti Sinfonietta
Solistid: Haiou Zhang (klaver) Hiina-Saksamaa, Jarkko Ensio Launonen (tšello) Soome, Karl Johann Lattikas (vibrafon), Maano Männi (viiul)
Gershwin. Mozart. Maskats.

Festivali lõppkontserdil astub taas publiku ette kammerorkester Eesti Sinfonietta, kes on esinenud paljudes Euroopa mainekates kontserdisaalides, sh Viini Musikvereinis, Amsterdami Concertgebouw’s, Kölni ja Peterburi Filharmoonias, Brüsseli Flageys ja Bozaris ning osalenud festivalidel Ars Musica Belgias, Internazionale Pianistico di Brescia, Mittelfest ja Emilia Romagna Itaalias, Iitti muusikafestival Soomes, Musikfest Kreuth am Tegernsee Saksamaal. Arvukad kontserdireisid on viinud orkestri Euroopasse, Lõuna-Ameerikasse ja Lähis-Idasse. Eesti Sinfonietta on oodatud külaline ka paljudel Eesti muusikafestivalidel.
Orkestri seekordne kava „Öö fantaasia“ on inspireeritud õhtu ja öö helidest ja toob kuulajani põneva valiku Mozarti, Gershwini ja Maskatsi heliloomingust. Esmakordselt kõlab festivalil ka klaverikontsert, milles soleerib Saksamaal resideeruv Hiina päritoluga pianist Haiou Zhang.

Festivali pass ja pääsmed on müügil festivali piletimüügipunktis Kuressaare Kultuurikeskuses, Tallinna tn 6, E–R kell 10–15 ja tund enne algust kohapeal.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL