MENÜÜ

4.Saaremaa saama- ja saunapäev Karalas

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 29.09.2018 00:00
location_on Karala külamaja, Kategooria: Muu

Kogupere üritus algab kell 12.00 külamaja esisel platsil ja kestab 17.00-ni. Päeva jooksul on platsil avatud laat, kuhu ootame müüma-ostma-vahetama inimesi oma koduaedades kasvatatuga, käsitööga, kodus riidekappides ülejäävate esemetaga ja kõige muuga, mis sinna vahemikku jääb.
Rohevahetus, töötoad, laste mänguala, loeng “Tarkust täis jutud”, kultuuriprogramm, ratastel õunamahlapress, Lümanda lasteaia kohvik, toitlustajad, hoidiste konkurss “Karala maitse 2018”, kus osavõtjad saavad maitsta ja hinnata nii magusaid kui soolaseid hoidiseid, laadaloterii, kus iga loos võidab, Politsei- ja Piirivalveamet oma tegevustega.
Külaplatsilt väljapoole on avatud erinevad köetud saunad, kus saab oma seltskonnaga mõnusalt aega veeta. Joogatreenerid Liina ja Ats ootavad teid oma koju Linnusaarel Kundalini joogale. Kaasa joogamatt. Soovi korral teeme ka külaekskursioone.
See, kes pole sel päeval midagi saanud, võib esitada vaide Karala Külaelu Arendamise Seltsile, sest seltsi eestvedamisel toimub saama- ja saunapäeva üritus. Ja see, kes ikkagi midagi sai, võiks oma positiivsed emotsioonid maha laadida Karala FB lehele, samuti jagada pilte.
Saaremaa vald toetab üritust 310 EUR-ga.
Kindlasti lisandub veel tegevusi, aga sellest anname jooksvalt teada.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL