MENÜÜ

Abja Accordion Band

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 17.08.2018
location_on Pöide kirik, Kategooria: Kontsert

Merili Kask (flööt)
Helari Tehver(akordion)
Kuldar KaskK (akordion)
Karmen Kask (synt.)

Algus kell 17:00

AccordionMusicGroup MTÜ ansambel mängib selles koosseisus alates 2016. aastast ja tema koduks on Mulgimaa pealinn Abja-Paluoja. Seda, et Mulgimaal on hea elada, teavad kõik laulu kaudu, aga kui küsida, kus see maa asub või mis on tema pealinn, siis on valesid vastuseid rohkem kui õigeid. Olgu siinkohal siis veel selgitatud, et Mulgimaa asub Viljandimaa lõunaservas ja Mulgimaa pealinn on Abja-Paluoja. 2017 aasta haldusreformi tulemusena on Abja-Paluoja Mulgi Valla keskus.

Ansambli kõik liikmed on lõpetanud Abja Muusikakooli, kõik nad on ka rahvusvahelise akordioniorkestri Baltic Tremolo orkestrandid. Ansambli akordionist Helari Tehver on võitnud kõrgeid kohti paljudel solistide konkurssidel nii Eestis kui ka välismaal. Abja Accordion Band saavutas 2017. aastal Pärnu rahvusvahelisel akordionikonkursil teise koha, orkester Baltic Tremolo koosseisus võideti samal aastal Praha akordionikonkursil esikoht ja suur kristallkarikas nn kerge muusika kategoorias. Esinemiste koguarv ulatub aasta jooksul 40 kanti.

Ansambli repertuaar on mitmekesine, hõlmab mitmeid erinevad ajastuid ja muusikastiile, kindlasti leiab igaüks omale midagi meelepärast kuulamiseks ja nautimiseks. Kollektiivi juhendaja on Abja muusikakooli õpetaja Valdo Värk.

Meeldivaid muusikaelamusi koos ansambliga Abja Accordion Band!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL