MENÜÜ

Access Bars® klass Saaremaal Reedaga

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 27.04.2019 10:00
location_on Upa küla Muusika talu Sinine maja, Kategooria: Heaolu

Access Bars® kursust Saaremaal vahendab Reet Pillaroo-Lauri, Access Consciousness BF (Bars Facilitator).

NB! Eelnev registreerimine vajalik!
Registreeri kursusele siin: https://docs.google.com/forms/d/1AbOTqV45JswYsLWQyOpGpYC58QEeRx4LmHJ0NLTMg1Q/edit

—————————————————————————————–
Kas oled märganud, et meie elu on kui kiik – ühel pool andmine ja teisel vastuvõtmine. Kui me anname rohkem kui oskame vastu võtta, läheb kiik tasakaalust välja ja elu saadab meile sõnumi­toojad – inimeste, sündmuste või olukordade näol – et aidata meil taas tasakaalu tagasi saada. Meie loomuses on aga kas “gaasipedaal” põhja vajutada või teise suunda joosta. 🏃‍♀️💨

Ja sa tead, et see lahendus ei tööta kunagi. Sõnumikandjad aga jätkavad meie ellu tulemist seni, kuni peatume ja kuulame. Ja kuuleme.
Mida? Kuidas?

ACCESS BARS® INFO
Access Bars® on 32 punkti pea peal, mille õrnal puudutamisel võivad vabanevad Sinu kehast ja elust mõtted tunded ja emotsioonid, mis Sulle ei panusta ning millest oled valmis loobuma. See on just kui “delete” nupp Sinu arvutis.

VAATA VIDEOT Mis on Access Bars®? https://www.youtube.com/watch?v=X2HWH9fG_40

Access Bars® loob ruumi Sinu kehasse ja toob Sind kohale kõige sellega mis on. Kas oled tajunud seda mõnusat energiat mis valitseb looduses? See rahu energia, kus kõik on lubatud ja puuduvad hinnangud. See oledki SINA. Mis siis kui kogu Su elu võiks selline olla? Mis siis, kui hinnangute andmine on kõige ebasõbralikum asi mida Sa teha saad? Milline näeks välja Sinu elu ilma nendeta?

Millal Sina viimati lihtsalt niisama õnnelik olid? Mis siis, kui kogu elu võiks selline olla? Mida Sa nüüd valid? Kas nüüd on aeg valida iseennast?

Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.™ Kui see on see, mida Sa salamisi oled soovinud, siis on see kursus just Sulle.

Kui Sa veel kahtled, siis küsi endalt: “Kas sellel kursusel osalemine panustab mulle?”

Kergus on alati Sinu tõde, raskus mitte.

————————————————————————————–

KURSUSE INFO
Kursusel osalejad vahetavad omavahel kaks korda Barsi seanssi (pikk ja lühike seanss). Alustame kell 10:00 ning lõpetame 18 ajal. Vahepeal lõunapaus. Kohapeal on Sulle magusad ja soolased suupisted ning tee ja vesi.

Pärast kursust saad endale sertifikaadi kursusel osalemise eest ning edaspidi võid barsi sessioone teha raha eest, kui Sa seda valid. Oled Access Bars® praktik.

————————————————————————————-

HINNAD
Hind esimest korda osalejatele 240€
Hind teist korda osalejatele eestlastele 120€
Hind noortele vanuses 16-17 eestlastele 120€
Noortele vanuses kuni 15 klassis osalemine tasuta (koos maksva osalejaga)

Julgustan lapsevanemaid lapsi kaasa võtma. Nemad on meie tulevik. Küsi laste endi käest, kas nad sooviksid sellest osa saada, kas nad sooviksid panustada?

Küsi julgelt kui midagi veel arusaamatuks jäi.

Armastusega,
Reet
+372 56 565 725

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL