MENÜÜ

Access Bars® maitseproov Saaremaal Reedaga

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 26.04.2019 18:00
location_on Upa küla Muusika talu Sinine maja, Kategooria: Heaolu

Access Bars® maitseproovi Saaremaal vahendab Reet Pillaroo-Lauri, Access Consciousness BF (Bars Facilitator).

Sul on võimalus tulla barsi kinkima või vastu võtma. 20 min barsi võib muuta su elu, halvimal juhul on see lihtsalt peamassaaz.

Barsi päeval saad kogeda 20 min barsi sessiooni 10€ eest.
NB! Eelnev registreerimine vajalik!
Registreeri kursusele siin: https://docs.google.com/forms/d/1CR6UXWgr1kOvGhyhls-lSnqK_bpEE71hFCD7JnHkcAk/edit?fbclid=IwAR2aNKoDZO2n5I0iM17mjhQqlWi8QW7mqixpAka0ECrnlJyLQG9yml-pTYs

————————————————————————————–
ACCESS BARS® INFO
Access Bars® on 32 punkti pea peal, mille õrnal puudutamisel võivad vabanevad Sinu kehast ja elust mõtted tunded ja emotsioonid, mis Sulle ei panusta ning millest oled valmis loobuma. See on just kui “delete” nupp Sinu arvutis.

VAATA VIDEOT Mis on Access Bars®? https://www.youtube.com/watch?v=X2HWH9fG_40

Access Bars® loob ruumi Sinu kehasse ja toob Sind kohale kõige sellega mis on. Kas oled tajunud seda mõnusat energiat mis valitseb looduses? See rahu energia, kus kõik on lubatud ja puuduvad hinnangud. See oledki SINA. Mis siis kui kogu Su elu võiks selline olla? Mis siis, kui hinnangute andmine on kõige ebasõbralikum asi mida Sa teha saad? Milline näeks välja Sinu elu ilma nendeta?

Millal Sina viimati lihtsalt niisama õnnelik olid? Mis siis, kui kogu elu võiks selline olla? Mida Sa nüüd valid? Kas nüüd on aeg valida iseennast?

Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.™ Kui see on see, mida Sa salamisi oled soovinud, siis on see maitse poov just Sulle.

Kui Sa veel kahtled, siis küsi endalt: “Kas sellel osalemine panustab mulle?”

Kergus on alati Sinu tõde, raskus mitte.

————————————————————————————–
Julgustan lapsevanemaid lapsi kaasa võtma. Nemad on meie tulevik. Küsi laste endi käest, kas nad sooviksid sellest osa saada, kas nad sooviksid panustada?

Küsi julgelt kui midagi veel arusaamatuks jäi.

Armastusega,
Reet
+372 56 565 725

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL