MENÜÜ

Alexei Zimini õhtusöök Viirelaiul

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 22.09.2018
location_on Viirelaid, Muhu, Kategooria: Muu

Alexei Zimin – staarkokk Venemaalt kes tuleb esimest korda Eestisse külla ja teeb Viirelaiu Majakavahi kompleksis erilise õhtusöögi spetsiaalselt valitud 25-le külalisele.

Zima lendab meile kohale ainult selleks nädalavahetuseks. Kõik 6 käiku, mis ta teile pakub teeb ta ära koha peal. See ei saa olema lihtne ülesanne kuna tingimused Viirelaiul ja tema restoranides on kaugemal kui on kuu maakerast.

Õhtusöök toimub 1880 aastal ehitatud Viirelaiu majakavahi majas pika laua taga 25 erilisele külalisele. Ühes otsas valmistab Zima teile süüa ja teises hõõgub kamin. Lisaks temale on meil teisigi üllatusi meeldejäävaks õhtuks.

Alexei tegemistest natuke
– Le Cordon Bleu Cuisine Diploma
– Venemaa suurima toiduajakirja “Eda” peatoimetaja
– Oma TV-show ühes suurimas Venemaa telekanalis NTV
– Kirjutanud 3 raamatut, mis on best-sellerid idanaabri juures
– Omanik ja peakokk restoranides “Ragout” (Moskva), Zima bar (London)

Hindadest:
Hind 249.-/in ( kaatriga transporti saarele, tervitusnapsu, õhtusööki, majutust, hommikusauna ja transporti tagasi Eestisse )
Deluxe paket 990.- 2in (sisladab lisaks transporti Tallinnast/Riiast Viirelaiule, Deluxe tuba, 1 öö Viirelaiul, veinipaketti)
VIP pakett 1490.- 2in (sisladab lisaks transporti Tallinnast/Riiast Viirelaiule, Sviiti, 1-2 ööd Viirelaiul, pudel Beluga viina, pudel shampust, veinipaketti)

*toad on lihtsad ja vannituba eraldi – kellel aga soov saada luksuslikku tuba siis saame organiseerida peale õhtusööki toa Pädaste mõisas

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL