MENÜÜ

Anna Sui ja Lii Pähkli ühisnäituse “Seisundid” avamine

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 20.10.2018 14:00
location_on Saaremaa Kunstistuudio, Kategooria: Näitus

Laupäeval, 20. oktoobril kell 14.00 avatakse Saaremaa Kunstistuudio Galeriis Kuressaares Anna Sui ja Lii Pähkli ühisnäitus “Seisundid”. Näituse avamisele järgneb kunstnikutund ja akvarelli töötuba.

Inimene tänapäeva tehnikaühiskonna mugavustsoonis muutub järjest tundetumaks. Me ei tunne enam midagi, isegi mitte valu. See ongi ohumärk. Meeldetuletuseks on loodud kunstiteosed, kus valu põhjustajaid, põhjused ja tagajärjed on tähtsusetud. Uurimise all aga on seisund ise, tema olemus ja valu avaldumisvormid ehk tunded, mis kaasnevad konkreetse täpsustatud seisundiga. See on andnud teemat autorite läbielatud rikkalikust meeleolude registrist ja pakub vaatajale jaatavat või eitavat kaasaelamist. Näitusega tänavad kunstnikud kolleege ja mõttekaaslasi, kes kaasa aitasid ja -mõtlesid.

Anna Sui on sündinud 1963. aastal Tallinnas. 1988. aastal lõpetas kunstnik Eesti Kunstiakadeemia teatridekoratsiooni ja maali eriala ning 2018. aastal lõpetas TÜ eelkoolipedagoogika eriala. Lii Pähkel on sündinud 1969. aastal Tallinnas. 2001. aastal lõpetas kunstnik Eesti Kunstiakadeemia maali eriala ning 2002. aastal EKA kunsti- ja kunstiajaloo õpetaja eriala.

Pärast näituse avamist toimub akvarelli töötuba: lühike ülevaade akvarellitehnika ajaloost ja pilguheit globaalsetele kunstitrendidele akvarellitehnikas. Kunstniku juhendamisel maalimine.
Palume töötoa huvilistel eelnevalt registreerida kirjutades aadressil info@kunstistuudio.ee või helistades telefonil 4533748. Töötuba on huvilistele tasuta.

Näitus jääb Saaremaa Kunstistuudios avatuks 29. novembrini.

Olete oodatud näituse avamisele ja töötuppa kunstniku juhendamisel.

Saaremaa Kunstistuudio Galerii on avatud E-R 11-18, L 11-15.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL