MENÜÜ

Arensburgi Jooga

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 24.02.2019 18:00
location_on Arensburg Boutique Hotel & Spa, Kategooria: Sport

Alates 10. veebruarist! Igal pühapäeval on võimalik mõnusalt end venitada ja painutada. Parandada tasakaalu, paindlikkust ja keskendumisvõimet. Ootame Sind Arensburgi konverentsisaalis 18:00-19:30
Tund kestab 1,5h ning hilisem SPAA ja SAUNADE KÜLASTUS KUULUB HINDA! 🙂

Osaluspanus 8 €
10x kaart 70 €
Juhendaja: Triin Rei

Kolmapäeviti toimub Triinu juhendamisel ka Pilatese tund 18:00-19:00

“Minu tee Jooga radadel algas 18 aastat tagasi. Mind vaimustas selle treeningviisi eriliselt hea mõju nii mu kehale kui enesetundele. Minu soov oli leida see õige õpetaja, see tõeline Guru, kes on elanud ja kasvanud India kultuuris ja kes kõneleks Joogast kui oma esiisade ajaloost. 2011 aasta sügisel Rootsis, Jooga õpetajate koolituse viiski läbi Swami Santhiprasad, kelle loodud on ka Santhi nimeline Joogakool Indias, Keralas.
Joogat on võimalik teha nii õigesti kui valesti, nii süvitsi kui pealiskaudselt. Alustades hingamise ning liigutuste kooskõlast ja koordinatsioonist, mis võib tulla nii loomulikult, et võid ka sellele loominguliselt läheneda ja tunda end juhituna seest poolt. Minu jaoks on see olnud kui üks nähtamatu ent kõige tõelisem side kogu eksistentsis. Kui sind ühendab miski Joogaga siis ühendab see sind ka India ajaloo ja kultuuriga, sest pole üht ilma teiseta. Ja olles kordki seal käinud, siis võib nii mõnigi leida end taas kodus. Või siis tunnetatada kogu planeeti koduna, kus pole võõraid paiku, ükskõik kui erinev keegi või miski ka poleks”.

Broneeri: spa@arensburg.ee või 4524710

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL