MENÜÜ

Avatud ettevõtete päev Saaremaa Kunstistuudios

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 02.10.2018 11:00
location_on Saaremaa Kunstistuudio Loomekeskus, Kategooria: Muu

2. oktoobril toimub Ettevõtlusnädala raames esimest korda üle-eestiline avatud ettevõtete päev, Saaremaa Kunstistuudio avab uksed oma telgitagustesse.

Avatud ettevõtete päeval toimuvad Saaremaa Kunstistuudios ekskursioonid. Ekskursioonide ajad: 12.00, 13.00 ja 14.00. Palume ekskursioonile eelnevalt registreerida kirjutades aadressile kool@kunstistuudio.ee või helistades tel 4533748.

Saaremaa Kunstistuudio on Kuressaare kesklinnas Lossi tänaval tegutsev loomeettevõte, kus asub kunsti-ja disainigalerii, Erakunstikool ANNE, Loomekeskus, keraamikastuudio ja kohvik Retro.

Sellel suvel avati Kunstistuudio Loomekeskuse II ja III korrusel 6 uut valgusküllast rendistuudiot ja avatud kontor, kuhu on oodatud kunstnikud ja loomeettevõtjad oma loomingut tegema ja töid presenteerima. EAS toetas Saaremaa Kunstistuudio taristu arendamise projekti Euroopa Liidu Sotsiaalarengu Fondivahenditest.

Kunstigaleriis on avatud professionaalsete kunstnike näitused, Erakunstikoolis Anne toimuvad kunstikursused ja keraamikastuudiost saab tellida soovitud kujundusega tooteid.

Piirkondliku kunstikeskusena pakub Saaremaa Kunstistuudio kunstnikele ja kunstiettevõtetele häid tugiteenuseid, mitmekülgset kunstialast koolitust ja erinevaid kunstiüritusi. 26 aasta tegutsemise jooksul on Kunstistuudio korraldanud üle 300 näituse ja näitusmüügi nii oma galeriis, muudes Eesti näitusepaikades kui välisriikides.

Kunstistuudio on läbi viinud 450 kunstiõpetuse kursust, koolitust ja töötuba, mille käigus on kunstialaseid teadmisi ja oskusi arendanud üle 6000 eri vanuses inimese. Kultuuriministeerium on Saaremaa Kunstistuudio tugevusena tunnustanud hästi toimivat koostööd teiste näituseasutustega Eestis ja galerii tegevuse professionaalsust.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL