MENÜÜ

Beebitelk Kuressaare Tänavafestivalil “Söuke Pidu”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 25.05.2019 12:00
location_on Visit Saaremaa Tallinna 2, Kuressaare, Kategooria: Festival

Kuressaare Tänavafestival 2019 “Söuke Pidu” !

Kuressaare Tänavafestivali külastajad koos väikelastega on kindlasti eriti rõõmsad, sest kõige pisemate ja nende vanemate vajaduste eest on väga hästi hoolitsetud.
Arensburg Boutique Hotel & Spa hoovilt leiate Mamas’ Heaven beebitelgi, kus on võimalik rahulikult puhata, imetada, mähkida ja lapsega festivali melust hetkeks aeg maha võtta.
Jagame soovijatele Chicco Eesti lutte ja rinnapatju. Samuti on kohapeal kasutamiseks mähkmed ja erinevad beebitooted.
Rendime beebide kõrvaklappe, kandekotti ja kergkäru!
Saab ka ette broneerida.

Meil sii Kuressaares on selle aasta 25. mail kesklinn terve päiva autudest tühi. Terve selle laubese päiva oo meitel kesklinnas loomade ning inimeste jauks irmus pailu ruumi, tahad sa sii siis väntlauaga mööda linna uhada vöi asjaeest-teisttaga patseerida, spordialas hantlitega laveerida vöi öige pisut kurameerida, kenat toitu mekutada, keske linna kekutada, kerguaedas maalida vöi veinialas praalida… Köike saab!
Meite pidus saab terve päiva süia, juua, tantsu, tralli, igatsugu elu- ning tänavakunstnikke, moosekantisi, käsitöölisi ning disainerisid kaeda. Suurtel ning pisematel püünedel oo nii amatöörisid kut professunaale laulmas, tantsimas, teatert ning püramiidisi tegemas.
Me ootame Teitid köiki pisistest peale kuni vanadeni välja, ole sa siis naeste- vöi meisterahvas, saarlane, muhulane, mandri untsantsakas vöi oopistükkis iidlane!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL