MENÜÜ

Bioenergeetika baaskursus

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 29.04.2017
location_on Johan Spa, Kategooria: Õpituba

Seekordse Wellfesti raames pakub Johan Spa võimalust saada osa Tao Keskuses ääretult populaarseks saanud Bioenergeetika baaskursust tutvustavast seminarist. Kursust viivad läbi Mall Kivisalu ja Gerda Valk. Väline ilu algab seestpoolt. See, kas inimene on iseendaga rahul, õnnelik ja armastab iseennast paistab kaugele. Saada sõbraks iseendaga ja leida oma sisemine tasakaal – see ei olegi alati nii lihtne.

Kursus on mõeldud inimestele, kes soovivad eelkõige iseennast paremini tundma õppida ja arendada oma loomulikke võimeid. Igal inimesel on olemas piiritud võimalused enese võimete ära tundmisel ja arendamisel. Ning iga inimene ise on võimeline oma loomulike võimete abil palju ära tegema nii enese, kui end ümbritsevate tervendamisel. Kursust tutvustaval seminaril anname praktiliste harjutustega inimestele võimaluse oma tõelise ulatuse uurimisega algust teha või uuel viisil edasi minna. Oskusi ja teadmisi biosensoorika kohta antakse peamiselt praktilise harjutamise kaudu (kogemuspõhine õpe).

Kursus põhineb St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi poolt aastatepikkuse kogemuse tulemusel välja töötatud teadmistel ja oskustel.

Kell 12:00. Kursuse kestvus 2,5 tundi, pileteid hinnaga 15€ vaid piiratud koguses saadaval Johan Spa vastuvõtus. Info tel 4540000 või kadri@johan.ee

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL