MENÜÜ

BlissJooga

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 03.07.2019 19:00
location_on Lümanda, Varpe, Kandimaa talu, Kategooria: Heaolu

Info:
Armas hing,
Oled südamest oodatud joogasse  Kandimaa talu joogamajja Lääne -Saaremaal, imelise looduse keskele.
Joogatund algab kell 19 ja kestab 1,5 h. Aga sa võid tulla juba varem ja nautida basseini mõnusid, snäkke ning end mõnusalt atmosfääri sisse elada. Kõik vajalik joogatamiseks ( matid, pleedid, polstrid) on kohapeal olemas.

BlissJooga on mõnus voolav jooga, kus pearõhk on iseenda keha nautimisel.  Sa oled väga oodatud ka siis kui ei paindu ega pole varasemat joogakogemust.  BlissJoogas me panene iseenda kehas enargiad liikuma läbi loomuliku liikumise ja hingamise.
Hingamine on pulsatsioon. Sissehingamisega algab meie elu ja väljahingamisega lõpeb. Sinna vahele jääb terve meie eluvoog. Hingamine on ühendus alllikaga, oleme siis sellest teadlikud või mitte.

BlissJooga tunnid toimuvad 4 korral juulis, KOLMAPÄEVITI – 3.07, 10.07, 17.07, 24.07
Ootan sind Lümandas, Varpe külas, Kandimaa talus.
Registreerima ei pea,  lihtsalt tule kohale.
Lisainfo: katrin.kivi.disain@gmail.com
Või tel: 5137511
Tund kestab 19.00 – 20.30
Tasakaalupanus 10€

Kuidas kohale tulla:
Google maps:  Varpe, Lümanda.
Käesla-Karala-Loona maanteelt ( veidi enne Lümandat)  keerad vasakule Karala ja Pilguse suunas. Umbes peale kilomeetrit keerad taas vasakule, sealt kus on valge joogataja märk.   ( Kui jõuad mobiilimastiga ristmikuni, siis see on märk, et oled mööda sõitnud. Kui keerad vasakule valgest fibost maja juurest, siis see on liiga vara) Õige teeots on see kus vasakule jääb roheline maja ja paremale teadete tahvel, lisaks siis valgele joogataja sildile.   Umbes 200m pärast tuleb Kandimaa talu silt, keera veelkord vasakule ja tee lõpus oledki kohal.
Kui eksid, siis helista 5137511

Rohkme info  FB/  Om Open Mind

Armastusega,
Katrin


Saaremaasuvi.ee

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL