MENÜÜ

EKA moetudengite ekperimentaalvormide näitus “Pulss”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Esmaspäev, 14.05.2018
location_on Saaremaa Kaubamaja, Kategooria: Näitus

Liisi Eesmaa juhendamisel valminud EKA tudengite verest ja lihast inspireeritud näitus “Pulss” on jõudnud Saaremaa Kaubamajja!
Kompides materjali piire ja innustudes punasest värvist ning vereringlusest, loodi uus ja ärksalt tuksuv reaalsus. See on purpurne planeet, kus kohtab kilde erinevatest kultuuridest, sõdalasi tulevikust, veidraid anatoomilisi organeid, toorest iha ja häbituid naudinguid.
Moetudengite loomingu tuumaks on eksperimentaalsete vormide ja ebatraditsiooniliste materjalidega mängimine utoopilises ning fantaasiaküllases võtmes. Eksponaatide lähtematerjaliks on moeshow´delt ja -galadelt tuttav punane vaip, mis osalise taaskasutuse kaudu on äratatud uuele elule.
Liisi Eesmaa juhendatud eksperimentaalvormi kursus on kujunenud EKA moedisaini traditsiooniliseks vormiotsingute meistriklassiks, mille käigus on tudengitel võimalus nihutada moedisaini piire kaugemale kantavast, uppuda fantaasiatesse ning luua unustamatuid kunstiteoseid ootamatutest materjalidest. Varasemad vormid on sündinud nii plasttorujääkidest, vineerist, paberist kui vanadest plakatitest, tõestades, et moel on elujõudu kasvada ka kõige ebamugavamal pinnasel.

Loovjuht ja stilist/ AD and stylist: Liisi Eesmaa

Disainerid/ Designers: Kristin Sigus, Emma Leoni, Edvard Hiietam, Külli-Triin Laanet, Karita Kärmet, Hannes Rüütel, Kreet Kärner, Nele Kurvits, Beatrice Randkivi, Lotte Raisch, Andreas Kübar

Fotod/ Photos: Riina Varol
Modell/ Model: Kati Viikmaa (MJ Models)
Meik/ Make-up: Ellen Walge
Juuksed/ Hair: Olga Krõlova Pihl

Näituse avame kaubamaja 1. korrusel 14. mail kell 12:00.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL