MENÜÜ

Eksklusiivne plaadi esitluskontsert SADAMASILD “Grifoon ja šansoon”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 18.01.2018
location_on Kuressaare Kultuurikeskus, Kategooria: Kontsert

Eksklusiivne plaadi esitluskontsert SADAMASILD „Grifoon ja šansoon”

Pole just suur saladus, et ansambli Sadamasild laulja ja tekstiautor Marek Sadam armastab Saaremaad. Nagu ka teised suurepärased muusikud, kes sellel sillal kokku saavad. Need kontserdid on kordumatult ilusad hetked täis äratundmist ja soojust. Andekad muusikud maalivad tekstipõhise autorilaulu kaasahaaravateks piltideks.

Koos võetakse ette üks imeline ränd, mis paneb argise unustama. On naeru ja pisaraid, endasse vaatamisi ja rõõmuga ühislaulmist. Ja üks, mis kindel – selles muusikas ja juttudes on armastus elu vastu. Tule tee endale ja oma kaaslasele ilus kingitus. Kohtume Sadamasillal!

Koosseis: Marek Sadam (laul ja lood), Anett Pero (laul), Tõnu Laikre (klahvpillid), Paul Daniel (kitarr), Martin Trudnikov (akordion), Tõnis Kivisild (bass), Oliver Rõõmus (löökpillid)

Piletid 9€ (õpilane pensionär) / 12€ (täispilet) müügil Piletilevis ja Kuressaare kultuurikeskuses. KUNI 31.12.17 SOODUSHIND: 6€ (õpilane, pensionär) / 9€ (täispilet). Eelkooliealistele lastele on sissepääs tasuta juhul, kui istuvad saatja süles. Kell 19:000

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL