MENÜÜ

Elamusfestival “I Land Sound 2017”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 13.07.2017
location_on Illiku laid, Orissaare, Kategooria: Festival

Sel suvel 13-15. juulil maandub maaliliselt ilusa Illiku laiu peal elamusfestival I Land Sound. Taotlusega jätta mured ja materjal korraks kõrvale, tuues kaunis looduses ja vabas õhustikus kokku parim, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eesti suvel anda on. Üks korralik sõõm mereõhku ja praamisõit võtavad eest su maski ning teisel pool kallast leiad ülesse iseenda.

Saaremaale, Illiku laiule jõudes kaob ajaline dimensioon ning iga ärkamine on märgiline. Siin on võrdselt ruumi inimese, linnu ja looma jaoks ning indiviidi suuruse defineerib tema südame mõõt. Saarel on kombeks kokku hoida ja nii juhtub ka I Land Soundil, kus rikastava sündmuse nimel ühendavad jõud elektroonilise ööelu pioneerid, kunstnikud ja kohalik kogukond. Kolm kordumatut päeva ja kustumatu mälestus.

Lisaks muusikale on festivalil võimalik kaasa lüüa erinevates töötubades ja näha oma ala parimate kunstnike tööprotsessi ja tulemust, humoorikaid püstijala koomikuid ning nautida visuaalkunsti meistriteoseid. Liivaskulptuurid, tuleskulptuurid, tuletants, kineetilise valguse installatsioonid, video art, lavakunst, maalikunst, graffity, UV kunst, mandalad, henna kehamaalingud, glitter station, floristika. Tervendavate helide töötuba, trummi töötuba, hingamistöötuba, jooga, kalapuhastus töötuba, savipõletusahi, ühismaal, yogilates, stand-up comedy, piibutelk, chillala. Pinks, slackline, libejalka, SUP, jalgrattad, võrkpall, kiiking juuksur, masšaaz, jpm.

Esinejad:

13.07.
Vürts, Majamasin, Sünk, Isola, Mutant Disco.

14.07.
Tallinn Express, Lekker, Haigla Pidu, Est. Funk Embassy, Tiks, Välk, Mürk Room202, Helind.

15.07.
Still Out, I-Fi soundsystem session, Zenni ja Tagasi, Tjuun In, Manatargaq, 911, Piidivabrik, Katlamaja, Öötöö

Rohkem infot leiad I Land Sound 2017 kodulehelt: wwww.ilandsound.ee

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL