MENÜÜ

Elujõud joogaga – töötuba Saaremaal

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 16.03.2019 11:00
location_on Muusika talu Sinises Majas, Upal, Saaremaal, Kategooria: Heaolu

Jooga on iidne tarkus, mis aitab olla terve, elujõuline ning positiivne. Joogateadmiste praktiseerimine aitab säilitada hea enesetunde, taastuda jõudsamalt haigustest ning saavutada sügavama ühenduse iseendaga.

Töötoas räägime, mis on jooga, millised on 5 joogaliku elustiili aspekti ning kuidas saad nende lihtsate muutustega ennast terve ja õnnelikuna hoida. Kohtumine sobib igas vanuses ning füüsilise ettevalmistusega huvilisele.

Töötoale järgneb joogatund, kus saad huvi korral õpitut koheselt praktiseerida. Joogatunni kohta rohkem infot ja registreerimine siin: https://www.facebook.com/events/374929789726494/?ti=icl

Töötuba toimub Muusika talu Sinises Majas, Upal, Saaremaal.
Soovitan riietuda mugavalt, joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas.

Töötuba juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud 7-aastase õpetamise kogemusega joogatreener Maren Penu (spirituaalse nimega Parvati).
Maren läbis joogaõpetaja koolituse 2012 aastal ning asus kohe õpitut praktiseerima. Ta on viinud läbi joogatunde, kursusi ja töötubasid Eestis, USAs, Bahamal ning Vietnamis. Lisaks klassikalisele joogale on Maren läbinud kursused jooga nidra, taastava jooga (Restorative Yoga), pehme jooga (Gentle Yoga), toolijooga (Chair Yoga) ning ligipääsetava jooga (Accessible Yoga) teemal. Hetkel võtavad suure osa tema ajast joogateraapia õpingud Šivananda joogakeskuses Kalifornias.

TÖÖTOAS OSALEMISE PANUS on 15 eurot. Soodushind 13 eurot kehtib pensionäridele ja õpilastele/tudengitele.

Oma koha tagamiseks tee palun ülekanne Maren Consult OÜ, EE862200221059501601. Märgi ka töötoa kuupäev ja teema. Soovi korral väljastan arve.

Lisainfo küsimiseks saada e-mail: marenyoga108@gmail.com või helista 5119659.

Registreeru aegsasti, sest kohtade arv töötoas on piiratud!

Huvitav töötuba Ayurveda teemal toimub samas kohas ka pühapäeval. Vaata lähemalt siit: https://www.facebook.com/events/575090352968553/?ti=icl

Pakun oma õpingute raames joogateraapia seansse, mille käigus kohandame joogapraktika just sinu vajadustele võimalustele vastavaks. Küsi selle kohta täpsemat infot.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL