MENÜÜ

ESTBELi debüütalbumi “Saar” viimane kontsert

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 01.02.2019 19:00
location_on Kuressaare Linnateater, Kategooria: Kontsert

ESTBELi plaadi “Saar” VIIMANE kontsert.

Eesti-Belgia indie-folkbänd Estbel kutsub oma sõpru ja fänne veel viimast korda debüütalbum “Saare” kontserdile. Pärast kahte aastat Eestis ja Euroopas tuuritamist ning plaadi tutvustamist, on Estbel jõudnud punkti, kus on aeg võtta suund tuleviku poole täis uusi seiklusi ja uut muusikat. Aga seda enam – saame kokku, räägime lugusid ja saadame “Saare” teele!

Estbeli seiklus algas 2016. aasta varakevadel Saaremaal, kus ansambel hakkas oma esimese plaadi “Saar” materjali kokku panema. Seepärast on ka väga sümboolne, et nad just siin samas ka selle programmi viimase kontserdi teevad. Ees on ootamas uued tuuled ja uus muusika.

Estbel on üks üsna harukordse koosseisuga ansambel, kus kokku saavad kaks Eestist pärit põhjamaist unistajat ning Belgiast pärit vennad Dhoored, keda Lääne-Euroopa publik teab peamiselt nende svingide ja gruuvide pärast.

Estbeli uus repertuaar voolab üle maagilisest realismist – seda võiks kirjeldada kui jalutuskäiku, kus Björk koos Gabriel Garcia Marqueziga läbi põhjamaise looduse hõljub ja jalga puhkab delikaatsete seadete ja õrnade harmooniate samblasel künkal.

“Saare” programm on mitmekesine ja värvikas – kuulamisrõõmu jagub nii pärimuse- kui indiesõpradele, noortele ja vanematele kuulajatele.

Leana Vapper-Dhoore – laul, torupill,

Maris Pihlap- laul, viiul

Hartwin Dhoore – lõõts

Ward Dhoore – kitarr

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL