MENÜÜ

GOSPA Naisteklubi – Morning bodyART Flow

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 14.04.2019 09:00
location_on Georg Ots SPA Hotell, Kategooria: Muu

GOSPA Naisteklubi 12.-14.04. Kevade esimene GOSPA Naisteklubi koos bodyARTschool Estonia juhi ja koolitaja ning MyFitness rühma- ja personaaltreener Kristi Roosimägi´ga. Nädalavahetus paneb teid iga keharakuga tundma, kui tore on ennast liigutada ning milline lõõgastus on pärast trenni üks antistress massaaž…

Reede 12.04 kell 18.00 – 19.00 MyFitness esitleb: NAINE
See on selline trenn, kus saad tunda ennast tõelise naisena! Puuduvad keerulised kombinatsioonid ja rasked harjutused, aga samal ajal saab lihtsate liikumistega keha mõnusa koormuse ja hea tuju pealekauba. Selline hea emotsiooniga tund, kus ei saagi aru, et trennis olid, aga samal ajal ei puudu ka kõhulihased ja kükid. Mõnus fiiling reede õhtusse!

Laupäev 13.04 kell 12.00 -13.00 Fit body
Lihastreeningule suunatud tund, kus koormuse saab kogu keha – treenime nii suuremaid kui väiksemaid lihasgruppe. Treeningus ei moodustata sammukombinatsioone ja sobib igal tasemel harrastajale.

Laupäev 13.04 kell 16.00 -17.00 bodyART Selja Eri
Rahulik keha & meele treening, mis baseerub viiel hiina meditsiini elemendil ja on inspireeritud jooga- ning teraapiaharjutustest. Kogu treening on ülesehitatud vastandite Yin &Yang vahel tasakaalu leidmisel. Staatilistele ja rohkem pingutust nõudvatele asenditele järgnevad dünamilised ja llõdvestavad seeriad. Keha treenitakse kui ühtset tervikut. Selja Eri tunnis on suurem rõhk just seljaprobleeme ennetavatel ja leevendavatel harjutustel.

Pühapäev 14.04 kell 09.00-10.00 Morning bodyART Flow
Hommikuses treeningus on rõhk voolavatel, naiselikel harjutustel, mis läbivad energiakanaleid (meridiaane) ja panevad meie keha mõnusasti liikuma. Rõhk on “äratavatel” harjutusseeriatel ning dünaamilistel venitustel, et alustada päeva värske ja virgena.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL