MENÜÜ

Heategevuslik kontsert “Muinaslugu muusikas”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 20.11.2018 19:00
location_on Audi Kuressaare keskus , Kategooria: Kontsert

20. november 2018 kell 19 — Audi Kuressaare keskus (Tallinna 61a, Kuressaare)

Lavale astuvad kaks Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri muusikutest koosnevat ansamblit

Tšellokvartett C-MiMM:
Katrin Oja
Maris Vallsalu
Riina Erin
Silvia Ilves

Klarnetikvintett:
Soo-Young Lee klarnet
Kaido Välja I viiul
Marlis Timpmann II viiul
Kristiina Välja vioola
Margus Uus tšello

Kuumad rütmid ja kirglikud meloodiad – see on tšellokvartett C-MiMM. Neli kaunist naist: särtsakas Silvia, seltskondlik Katrin, malbe Maris ja rahulik bassi hoidev Riina. Temperamendilt küll nii erinevad, on nende ühisosaks töö ERSO ridades. C-MiMMi repertuaaris on meeleolukad muusikapalad bluusi- ja svingirütmis, aga ka valsid, sambad, foksid ja palju muud.

Lisaks pillimängule kuulub nende igapäevaellu ka pillimängu õpetamine, laste kasvatamine ning huvi kodukujunduse ja iluaianduse vastu. Nelja peale kokku on neil 13 last ja 4 lapselast.

Klarnetikvinteti eeskava kannab intrigeerivat pealkirja “Muusikagurmee: särav klarnet keelpillikastmes” ning toob kuulajaini klarneti ja keelpillikvarteti põneva koosluse. Ettekandele tulevad saksa romantiku Carl Maria von Weberi klarnetikvintett ja Argentiina tangokuninga Astor Piazzolla üks tuntuimaid tangosid “Oblivion”.

Piletid 10 € on müügil Audi Kuressaare keskuses
Heategevuslik kontsert “Muinaslugu muusikas” on üks osa ERSO eriprojektist “100 kontserti Eestile”, piletitulu läheb kohalikuks heategevuseks.

Kontserti esitleb Audi.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL