MENÜÜ

Huvihariduskonverents

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 26.03.2019
location_on Kuressaare Linnateater, Kategooria: Konverents

25.–26. märtsil 2019 toimub Kuressaares juba viies üle-eestiline huvihariduskonverents “Mis tuuled puhuvad?”. Konverentsi alateemaks on seekord „Õnnega koos” ja kohtumispaigaks endiselt Kuressaare linnateater. V huvihariduskonverents on ajendatud järgmistest teemadest: erisus on õnn või õnnetus, oma õnne disainerid, õnnelikud suhted perekonnas, õppimise õnn või õpetamise õnn, nutikas õnn, õnnelikud noored.

Huvihariduskonverentsile oodatakse osalema huvikoolide pidajaid, sh kohalike omavalitsuste esindajaid, huvikoolide juhte, huviharidusjuhte ja -ametnikke, koolide huvijuhte, noorsootöötajaid, ringijuhendajaid ja kõiki teisi huvilisi.

Konverentsi osalustasu on 75 eurot. Hind sisaldab kahe päeva programmi, toitlustust, sh kohvipausid, lõunasöögid ja õhtusöök. Samast asutusest osalejaile: 1. osaleja 75 eurot ja iga järgnev 60 eurot. Ühe päeva tasu 60 eurot. Saaremaa vallavalitsuse allasutusest osalejatele konverentsi tasu 60 eurot. Lisandub majutus, mille info saab samuti huvihariduse kodulehe kaudu.

Registreeruda palume hiljemalt 18.03.2019. Registreerimine avatakse 18. jaanuaril.

Kogu info on kättesaadav ka huvihariduskonverentsi kodulehel: haridus.saaremaavald.ee/huvihariduskonverents

Täiendavaid küsimusi ja ettepanekuid saab esitada e-posti aadressidel: inge@oesel.edu.ee ja helen.vainula@saaremaavald.ee

Huvihariduskonverentsi peakorraldajaks on Saaremaa vallavalitsus.

P.S Konverentsi programm ja esinejad hakkava jooksvalt kodulehele ilmuma alates veebruarist!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL