MENÜÜ

InnoLab Kuressaares

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Esmaspäev, 21.05.2018
location_on Saaremaa Loomemaja, Kategooria: Õpituba

InnoLab on ühepäevane töötuba, mis viiakse piirkondades läbi loomemajanduse ekspertide juhendamisel ja kohalike partnerite kaasabil. Töötoa sisuks on innovatsioonilabor, mille eesmärgiks on leida inspiratsiooni ja käivitada innovatsiooniprotsesse, õppides tundma loomemajanduse olemust ja kasutama loovaid tööriistu – ettevõtluskeskkonna elavdamiseks ja uute ideede tekkeks, elukeskkonna parendamiseks, sihtkoha brändinguks, mahajäetud tööstusalade väärindamiseks.

Tule arenda oma ideed ja astu samm lähemale ettevõtlusele!

Saaremaa Loomemaja ja Loov Eesti kutsuvad 21. mail 2018 kell 10:00 – 16:00 tasuta ühepäevasesse töötuppa “Innolab” Kuressaare Edukontoris, mille eesmärgiks on arendada uusi ideid. Kuidas neid leida ja millest ammutada inspiratsiooni? Ideede leidmise metoodikat tutvustab ja teeb praktiliselt koos osalejatega läbi Indrek Maripuu Loovusaidast. Üritusel osaleb ka inspiratsiooniesineja Rasmus Tüüts.

Üritus on tasuta! Osalemiseks REGISTREERU!

InnoLab on ühepäevane töötuba, mis viiakse piirkondades läbi loomemajanduse ekspertide juhendamisel ja kohalike partnerite kaasabil. Töötoa sisuks on innovatsioonilabor, mille eesmärgiks on leida inspiratsiooni ja käivitada innovatsiooniprotsesse, õppides tundma loomemajanduse olemust ja kasutama loovaid tööriistu – ettevõtluskeskkonna elavdamiseks ja uute ideede tekkeks, elukeskkonna parendamiseks, sihtkoha brändinguks, mahajäetud tööstusalade väärindamiseks. Esimesed innovatsioonilaborid toimusid 2015. aasta septembrikuus Kagu-Eestis.

Kus? Kuressaare Edukontor
Millal? 21. mai kell 10:00 – 16:00

Innolab on üks osa “Loov Eesti+Maa” programmist mida toetab EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond. MTÜ Saaremaa Loomemaja on MTÜ Loov Eesti koostööpartner.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL