MENÜÜ

Jälle need klassikatähed – Johan Randvere ja Marten Altrov

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 11.04.2018
location_on Kuressaare kultuurikeskus, Kategooria: Kontsert

Johan Randvere ja Marten Altrov on ühed oma põlvkonna eredamatest muusikutest.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrant Randvere (prof I.Ilja klaveriklass) on täiendanud end Milano Verdi nim. konservatooriumis. Johani preemiapagas on aukartustäratav – “Klaviermusik” Vilniuses (I koht, 2008), Noorte Muusikute konkurss Catanias (I koht ja Grand Prix, 2012), konkursi “Andrea Baldi” (I koht ja Grand Prix, 2014), ta on telekonkursi “Klassikatähed 2013” finalist. Randvere kuulub ka Eesti Klaveriorkestri ning vanamuusikaansambli “Heinavanker” koosseisu.

Marten Altrov on samuti Eesti Muusikaakadeemia kasvandik, kes jätkab magistriõpinguid Sibeliuse Akadeemias. Lisaks on Altrov täiendanud end Fabio di Casola, Matthew Hunt’i, Claudio Conti, Juan Esteban Romero, Carina Washingtoni ja Selvadore Rähni meistriklassides ning soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Pärnu Linnaorkestri ja Narva Linnaorkestri ees. Noor mees kuulub ka maailmamuusika bändi “Abraham’s Cafe” koosseisu.

Kontserdil kõlab peamiselt klassikaline muusika, kava on kuulamapanev ja meeleolukas. Kirsiks tordil paar toredat džäss- ja rahvamuusikaseadet.

Kõlab Brahms, Debussy, Monti, Pärt, Uusberg jpm.

Kell 18:00

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL