MENÜÜ

Jazz.ee ja Saare KEK LlVE “Aitäh Kustas Kikerpuu!” (pIaadiesitIuskontsert)

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 11.01.2019 19:00
location_on Saare KEK, Kategooria: Kontsert

Su leidsin lilledest, loolt, luuderohu seest ja kasekohinast ja virvendavast veest….
Sellise kauni sõnumiga algab albumi esimene lugu “Mu süda oled sa”. Üle kahesaja laulu loonud Kustas Kikerpuu, või Kusti, nagu teda muusikute seas kutsuti, pani eredalt särama 1960ndad ja 70ndad aastad.

Käesoleva aasta oktoobris möödus kümme aastat hetkest, millal Kikerpuu läks musitseerima ja muusikat nautima “muusikute paradiisiorkestrisse”, kuid tema looming elab edasi ja pakub uut avastamisrõõmu meile kõigile. Kes ei teaks tema imelist “Taas punab pihlakaid” või lüürilist lugu noorest armastusest “Meie kaks” või kelmikalt suvist “Suudlused soolaste huultega”. Seda hittide paraadi võib jätkata pikalt, mis tõestab, et Kikerpuu lood on igihaljad, tulvil päikselisi emotsioone ja kauneid harmooniaid ning mis kõige tähtsam – toovad meie ellu soojust, päikest ja rõõmu.

Kontserdil tulevad ettekandele lood verivärskelt albumilt, mille üksteist tuntud lugu on “selga” saanud uued jazzilikud kuued. Usume, et see põnev muusikaline teekond pakub teile kõigile mõnusat äratundmist ja põnevat avastamisrõõmu kõigile väärtusliku Eesti muusika austajatele.

Kikerpuu loomingu toovad teieni tuntud Eesti muusikud:
Ivi Rausi – vokaal
Tiit Born – vokaal, kitarr, ukulele, suupill
Jaan Jaanson – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass
Aleksandra Kremenetski – löökpillid

Kontsert algab kell 19.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 18.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 566 883 77.

Eelmüügis pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, kohapeal vastavalt 12 € ja 8 €.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL