MENÜÜ

Kelly’s Puzzle esimese stuudioalbumi esitlustuur

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 19.01.2019 20:00
location_on Arensburg Boutique Hotel & Spa, Kategooria: Kontsert

Kelly’s Puzzle on saanud valmis oma esimese stuudioalbumi, millel kõlab laulva kitarristi, Kelly Vase, autorilooming. Plaadituuriga külastatakse nii Tallinnat, Tartut ja Viljandit, kui ka bändiliikmete kodulinnu Pärnut ja Kuressaaret. Plaadil kõlavad lood peegeldavad tundeid ja emotsioone, mis valdavat üht noort inimest eneseleidmisteel – helikeel on ühtaegu kõrvu paitavalt ilus ning kohati südant lõikavalt käre.

Pilet 5€

Kelly Vask – akustiline kitarr, elektrikitarr, vokaal
Kristiina Ristmäe – klahvpillid, taustvokaal
Jaan-Eerik Aardam – elektrikitarr, taustvokaal
Mart Nõmm – basskitarr
Henri Tammai – trummid
Kelly’s Puzzle on viiest sõbrast koosnev band, mis esitab Kelly Vase loomingut.

Viljandi Kultuuriakadeemia tõi nad kokku. Algul Jaani ja Mardi, siis aasta hiljem Kelly ja Kristiina sinna juurde ning viimaks Henri. Duona alustasid Jaan ja Kelly juba 2016. aasta alguses. Ei läinud enam kaua, kui duost arenes välja esimene neljapealine koosseis, millega lood proovile panna.

Kuigi tegemist on Kelly lauludega, on helikeeles tunda kõigi liikmete omapära ning just see teeb Kelly’s Puzzle’i lood huvitavaks. Ühe asja ütlemiseks on ju nii mitu võimalust. Samamoodi saab üht emotsiooni muusikas esitada mitmel erineval viisil.

Iga lugu on justkui osake suurest puslest – üks hetk, üks inimene, üks mõte. Nii, nagu võõrastest saavad head sõbrad või hetkest kasvab aasta, põimuvad osakesed omavahel ning moodustub tervik, mida Kelly’s Puzzle läbi muusika edasi jutustab.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL