MENÜÜ

Kihelkonna laulupidu

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 22.07.2018
location_on Kihelkonna, Kategooria: Kontsert

Korraldame juba 9. korda laulupeo ühel Eestimaa saarel. Alustasime 2010 aastal kaugeimal Ruhnu saarel ja selleks suveks oleme jõudnud suurimale – Saaremaale. Laulupeod on toimunud veel ka Vilsandil, Pranglil, Vormsil, Naissaarel, Hiiumaal, Kihnus ja eelmisel aastal Muhus, mis oli ühtlasi ka Muhu uhiuue laululava avaüritus.

Pidu algab laupäeval rongkäiguga Kihelkonna Rahvamaja juurest, millele järgneb laulupeo tule süütamine ja kontsert Kihelkonna laululaval. Õhtu lõpetab simman ansambli “Untsakad” pilli taktis.

Pühapäeva hommikul on kavas traditsiooniline puhkpilliorkestri kontsert “Kõik puhuvad” koos ühislaulmisega Kihelkonna kiriku kellakoja juures.

Osaleb üle 300 koorilaulja, tantsija ja pillimehe. Esinejate hulgas on Kihelkonna Segakoor, ERR Segakoor, EÜE Väinamere Segakoor, Tartu Rahvaülikooli Segakoor, Pagana Segakoor, Puhkpilliorkester “Saku”, Rahvatantsuansambel “Tarbatu”, ansambel “Untsakad” ning paljud teised. Juhatavad Indrek Vijard, Hirvo Surva, Lauri Breede, Kalev Lindal, Ants Reinhold ja mitmed teised.

Soovime oma peoga tähistada ka EV100 sünnipäeva! Kõik üritused on pealtvaatajatele tasuta!

Laupäev, 21. juuli

18:00 Laulupeo rongkäik algusega Kihelkonna Rahvamaja eest, laulupeo tule süütamine ja kontsert Kihelkonna laululaval.
22:00 Simman ansambliga “Untsakad” Kihelkonna laulaval.

Pühapäev, 22. juuli

11:00 Puhkpilliorkester “Saku” kontsert “Kõik puhuvad”. Ühislaulmine ja ürituse pidulik lõpetamine Kihelkonna kiriku kellakoja juures.
laulupidu

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL