MENÜÜ

Kiiktooliõhtu Evelin Ilvesega

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 28.02.2019 20:00
location_on Saaremaa Kaubamaja, Kategooria: Muu

Teiseks külaliseks meie uue aasta kiiktooliõhtute sarjas on Evelin Ilves – Eesti ettevõtja ja president Toomas Hendrik Ilvese endine abikaasa.

Evelin Ilves on väga mitmekülgsete huvidega. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna bakalaureuseõppe.
Evelin Ilves on tegutsenud Viljandimaal ettevõtjana, olnud ingliskeelse Eestit tutvustava ajakirja “Life in Estonia” peatoimetaja ning Eesti Päevaleht AS turundusdirektor ja juhatuse liige, juhtinud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses turundus- ja mainekujundusprojekti “Eesti tuntuks!”; samuti tegutsenud reklaamibüroo Kontuur Leo Burnett projektijuhina ning Rahvusvahelise juhtimisteabe ja konsultatsioonifirma EM-International koolituskonsultandina. Oma karjääri alustas ta Nõmme Erahaigla Fertilitas, IVF-laboratoorium ja teenuse käivitamise avalike suhete projektijuhina.

Evelin Ilvese lemmiktegevusteks on kokkamine, lillede kasvatamine, rännakud, muusika ja maitsed eksootilistes kultuurides, ruumi-ja rõivadisain, crossfit ja rulluisutamine; tegelemine tervisevaldkonnaga, eriti laste tervist puudutavaga.

Tule veeda meiega üks mõnus neljapäevaõhtu kohvikus Maiasmokk!

Pääsmed müügil Saaremaa Kaubamaja infoletis. Pääse hinnaga 17€ sisaldab salati, majakoogi, kohvi (tee) ja pokaali veini (mahla). Broneerides neljase laua on pilet 10% soodsam. Boonusena lisandub võimalus enne üritust ostelda kaubamaja

2. korrusel ja ilumaailmas. Sel õhtul on kõik tavahinnaga kaubad 20% soodsamad!
Sissepääs alates kell 19.15 kaubamaja Raekoja tänava poolsest uksest.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL