MENÜÜ

Klassiga kinno. Ott Tänak: The Movie

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 30.04.2019 14:00
location_on TeatriKino Tallinna 20, 93819 Kuressaare, Kategooria: Kino

T, 30.04 kell 14:00
K, 8.05 kell 13:00

Ott Tänak: The Movie (2019)

Dokumentaalfilm saarlasest rallisõitjast Ott Tänakust
Filmilavastaja: Tarvo Mölder
Tootja: Sterotek Film
Levitaja: HeaFilm

Filmi pikkus 2h 16min
Eesti ja inglise keeles, inglise- ja eestikeelsete subtiitritega

Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC- sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb.

Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Tema teekond maailma üheks kiiremaks rallipiloodiks on olnud kui sõit ameerika mägedel. Oti seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad talle erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed ja loomulikult ka Ott ise. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.

Heategevusfond “Aitan Lapsi” viib koostöös Eesti Olümpiakomitee, Tallinki ja suurettevõtja Heiti Häälega 10 000 koolilast kinodesse üle Eesti vaatama Ott Tänaku filmi.
Ka Kuressaare TeatriKinos on koolilastel see võimalus filmi tasuta vaatama tulla. Piletite eest tasub heategevusfond.

Huvi korral ootame broneeringuid aadressil elen@klteater.ee või teatri kassa e-aadressil tiiu@klteater.ee, telefonil 45 33 222. Teatri kassa on avatud E,T kl 16-18 ja K,N,R kl 11-14.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL