MENÜÜ

Kliendiõhtu: DCH Training

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 13.02.2019 18:00
location_on FitLife Kuressaare, Kategooria: Sport

Hea trennisõber! Ootame Sind põnevatele külalistreeningutele end proovile panema! Külalistreenerid tulevad kohale Lätist ja vallutavad kolmapäeval FitLife Kuressaare spordiklubi.

18:00 ROCK’N’CORE treeningus on ühendatud omavahel lihas- ja vastupidavustreening ning tänu sellele, et igale harjutusele on spetsiaalselt valitud muusika, on tulemuseks kõrge intensiivsusega treening, mis inspireerib oma muusika ja treeneritega terve tunni vältel Sind pingutama! Treening on sobiv kõigile, kes hindavad kvaliteeti ning samal ajal tahavad ennast proovile panna.

19:00 GRIP on proovile panev vastupidavustreening, milles kasutatakse kangi ja raskusi. Siin tunnis võistled Sa vaid iseendaga!

20:00 VERVE. Treeningu kohta räägivad asjatundjad, et esimene asi, mida sa siit tunnist võidad, ongi närve rahustav mõju. Keha koondab stressi jäikadesse lihastesse, meel kramplikesse mõttemustritesse. Mõlemad saab siin tunnis taas elastseks venitada ja vabaks lasta. See on dünaamilisem kui teised kehameele tunnid. Verves ei sukelduta sügavale joogasse, ei suruta peale mingit spetsiifilist tehnikat, vaid avardatakse keha liikumisvõimalusi. Siin tunnis on palju venitusi ja süvalihaste tööd. Tule ja rahusta oma meelt ja venita oma lihaseid keha ja meele treeningus Verve. See treening on loodud just sind stressi küüsist päästma! PS! See tund on ka hea lähtekoht algajale, et oma keha liikuma saada.

Kõikidele FitLife Kuressaare klubiliikmetele on osalemine tasuta.

Tule kindlasti ja proovi põnevaid treeninguid!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL