MENÜÜ

Kohtumisõhtu – Jesper Parve

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 10.03.2018
location_on Arensburgi Meedla Koda, Kategooria: Muu

Karismaatiline mees JESPER PARVE otse ja ausalt meie ees!

Ega kellegile tegelikult ei meeldi, kui räägitakse lihtsatest asjadest keeruliselt, või nii kuradi kahemõtteliselt. Selleks, et elu ja ka suhted toimiksid, peaks mees ikka olema mees ja naine olema naine. Oleme väga pikalt koos eksisteerinud, kuid viimasel ajal oleme ise asjad nii keeruliseks mõelnud, et keegi ei saa enam aru kes ta olema peaks ja mida tegema peaks. Tegelikult on asi lihtne…
Kas oled vahest naisena unistanud, et keegi võiks su mehele öelda, et võta ennast nüüd kokku, kasvata munad ja hakka elama. Või mehena lootnud, et keegi lõpuks su naisele ära seletaks miks see kuradi näägutamine sind alati nii endast välja viib.

Olete lahkelt palutud sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine rangelt vabatahtlik. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele.

Tulge oma sõbra, sõbrannaga, peika või pruudiga. Võtke kaasa oma ema, isa ja onu. Naermist, mõtisklemist ja punastamist jätkub kõigile 🙂

Autoriõhtu kestab koos vaheajaga u. 2h

Pileti hind 18€
Lisaks lubas Jesper lahkesti jagada kallistusi ja autogrammi oma raamatule “MEES” (võimalik osta kohapeal 15€)

Kohapeal ka Arensburgi kohvik. Saab kohvi, teed ja veini!

Piletite broneerimiseks saada palun oma nimi, telefoni nr ja inimeste arv meiliaadressile: info@nomfestival.ee
Tasumine kohapeal sularahas.
—————————————————-
Jesper Parve on endine profikorvpallur ja maailmarändur, kes viimased aastad oma elust on pühendunud kirjutamisele ning suhete ja meeste elu uurimisele.
Tema sulest on ilmunud kaks bestsellerit: ,,Minu Bali´´ ja ,,Mees”

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL