MENÜÜ

Suvel on Saaremaal mõnus” on Saaremaa kultuuri- ja meelelahutusürituste portaal. Saaremaasuvi.ee lehel olev info täieneb iga päev ja reaalajas. Portaali kasutamine ja ürituste lisamine on tasuta. Uued üritused lisatakse 24h jooksul. Kodulehe esilehel on näha ainult tänased ja tulevased üritused. Toimunud üritused leiate lehelt ürituste arhiiv. 2015. aastal lisati portaal ligi 1100 üritust, 2016. aastal juba üle 1550 ja eelmisel aastal (2017) lisasime 2337 ürituse info. Täpsemad numbrid leiad statistika lehelt.

Hakka meie sõbraks: Facebook ja Instagram.

Ürituste korraldajad – lisage oma üritus

Sisesta üritus meie veebivormi kaudu või saada e-mail aadressile kontakt@saaremaasuvi.ee ja lisa juurde ürituse nimi, kuupäev, toimumiskoht, muu info (tutvustus, kellaaeg, piletiinfo, plakat, link jm). Saadetud info ilmub nähtavale kohe pärast toimetaja heakskiitu, hiljemalt 24h jooksul. Kui soovid lisatud ürituse infot muuta, võtke ühendust e-maili teel.

Reklaamivõimalused

Pakume erinevaid võimalusi:
– Suur bänner esilehel või ürituste lehel
– Ürituse esiletõstmine nimekirjas
– Reklaampostitus Facebooki lehel (8200+ fänni)
– Reklaampostitus Instagramis (2800+ jälgijat)

Samuti on oodatud ideed ja ettepanekud, millele leiame koos sobiva lahenduse.

Võta ühendust: kontakt@saaremaasuvi.ee

Meedia

Veebilehelt Saaremaasuvi.ee ammutavad infot tuhanded – Saarte Hääl
Sündmusterohke suvi on jälle käes! – Meie Maa
Suvel on saartel mönus – Meie Maa
Saarlased tegid uue suveürituste portaali – Saarte Hääl

Kontakt – võta ühendust

Kirjuta meile: kontakt@saaremaasuvi.ee

Kasutamistingimused

SAAREMAASUVI.EE kodulehel leiduvat informatsiooni ja materjale pakutakse lugejale põhimõttel “nii nagu on”, ilma ühegi otsese või kaudse garantiita. “Suvel on Saaremaal mõnus” meeskond ei vastuta www.saaremaasuvi.ee lehel olevate ürituste info õigsuse ja toimumise eest. Soovitame täiendava info saamiseks pöörduda kohalike turismiinfopunktide poole või otsida lisainformatsiooni omavalitsuste kodulehekülgedelt! SAAREMAASUVI.EE kodulehel leiduva informatsiooni kasutamisel nõustute, et toodud info võib olla ebatäielik ning selle kasutamine toimub enese riisikol. SAAREMAASUVI.EE kodulehel avaldatud tekstid ja graafika võivad sisaldada tehnilisi ebatäpsusi või trükivigu.

Et pakkuda paremat kasutajakogemust ning sobivaid reklaame, kasutame veebilehel nn küpsiseid. Vastava soovi korral, saate need blokeerida veebilehitseja seadetes, samuti saate kustutada kõik Teie seadmesse salvestunud küpsised.

Kodulehel sisalduv informatsioon on kaitstud autoriõigustega vastavalt autoriõiguse seadusele. Kodulehel sisalduvat informatsiooni võib kasutada ainult mitteärilistel eesmärkidel ning selles sisalduva teabe reprodutseerimine ja levitamine ilma SAAREMAASUVI.EE eelneva loata on keelatud.
Informatsiooni kodulehelt kopeerides palun viidata www.saaremaasuvi.ee kodulehele.