MENÜÜ

Külalislahkus, motivatsioon ja enesejuhtimine teeninduses

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 28.05.2019 13:00
location_on SAARE KEK Ringtee 15, 93815 Kuressaare, Kategooria: Koolitus

Tule kuulama, kuidas juhib ennast ja oma meeskonda Rain Tunger, kes muuhulgas on Tallinna restorani Rataskaevu 16 teenindusjuht. Rataskaevu 16 on läbi aastate Eesti restoranide seas omanud püsivat esikohta Tripadvisoris. See ei ole kunagi olnud eesmärk omaette, vaid mõtestatud juhtimisviisi ja väärtust pakkuva meeskonna tegevuste tulemus.

Oma ettekandes räägib Rain mentaalsest ja emotsionaalsest ettevalmistusest, külalislahkusest vs klienditeenindusest, teenindaja rolli väärtustamisest, motivatsioonist ning selle alla käivatest teguritest.

Osalema on oodatud kõik, kes puutuvad kokku klienditeenindusega, tehes seda ise või juhtides meeskonda.

Osalemine: loeng on TASUTA, kohtade arv piiratud ja vajalik on eelregistreerimine. Kogunemine 12:45-13:00.
Registreeru siin:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdq0gDcDo2n4gcq5sdBJZVNjKSRE14tscGie5H3vQSfBS4T-g/viewform

Loengut annab enesearengule pühendunud ettevõtja Rain Tunger, muusik ning motivatsiooni ja külalislahkuse eest kõneleja. Rain juhib Tallinna restoranide Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu, Pegasus ja ÜLO teenindusmeeskondi, mis on muutunud kiiresti nii kohalike kui väliskülaliste suurteks lemmikuteks. Ühtlasi toimetab ta juba 12 aastat Raadio 2 saadet “Progressioon”, õpib omal käel kitarri, loob laule ning tegutseb ekstaatilise tantsu DJ-na. Raini visiooni eesmärgistatud elust võtab hästi kokku tema öeldu: “Ainus tõeline kingitus, mida iseendale ja teistele teha saan, on tegeleda enda sisemaailma teadvustamise ja korrastamisega. Isikuomaste annete tuvastamise ja kultiveerimisega ning oma tõelise potentsiaali avamise ja realiseerimisega.”

Registreeru siin:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdq0gDcDo2n4gcq5sdBJZVNjKSRE14tscGie5H3vQSfBS4T-g/viewform

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL