MENÜÜ

Oskuste öö

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 08.11.2018 18:00
location_on Kuressaare Ametikool, Kategooria: Muu

Tule õpi ühel õhtul midagi uut! Ametikooli oskuste ÖÖ kava:

Töötuba „Pildista mobiiliga nagu proff!“ Näpunäiteid jagab Anželika Toll. Disainimajakas. NB! Eelregistreerimisega: ametikool.ee

Töötuba „Tee ise rinnamärk.“ Disainiprotsessist lihtsa näite varal räägib Maila Juns-Veldre. Disainimajakas.

Töötuba „Kiired küpsetised kogu perega ootamatutele külalistele.“ Kogu pere panevad küpsetama Tiiu Tamsalu ja Lemmi Heero. Pagari õppetöökojas. NB! Eelregistreerimisega: ametikool.ee

Juuksuri ja spaateeninduse töötuba. Juhendavad Kadri Riim ja spaateeninduse õpetaja Marella Kakkum. Kätehoolitsuste töötuba ja iluviktoriin auhindadega kogu perele. Juuksurisalongis.

Lõbusad ja arendavad tegevused kogu perele sotsiaali õppesuunalt. Läbi viivad Sirje Pree, Merle Tuulik ja vilistlane Evely Aavik. Tule kontrolli, kas annad esmaabi õigesti ning kuidas maas olevat inimest püsti aidata erinevaid abivahendeid kaustades. Lisaks arendavaid ja vahvaid tegevusi pisikestele ja suurtele. Ruum Õ201 linna õppehoones.

Ametikooli õppima! 2019. a erialade ja vastuvõtu ülevaade. Järgmise aasta plaanidest ja vastuvõtu korrast räägib Taavi Tuisk. Messis õppehoone fuajee 1. korrusel.

Pole varem ametikoolis käinud? Ringkäik kooli õpperuumides koos giidiga. Algus kell 19 Messis õppehoone fuajee 1. korrusel. Läbi viib Taavi Tuisk.

Töötuba “Vaheta ise oma rehvid, reguleeri silda ning puhasta auto seest.” Oma auto eest õpetab ise rohkem hoolt kandma Margus Kivi. Upal Tehnoloogiamajakas.

Töötuba “Antiiklakk.” Viimistlustehnikat õpetab Eliis Vahter. Upal Tehnoloogiamajakas.

Õpilased Tehnoloogiamajakas on õhtul koolis. Oskuste ööl on ebatraditsioonilisel ajal koolis esimese ja teise kursuse õpilased. Jälgida saab ehituse, väikelaevaehituse, sõiduautotehniku, õppetööd: õpilasfirmade toodete/prototüüpide valmistamine ja esitlemine, rühmatööd õppekeskkonna teemadel

Tule ise koos sõpradega ja perega!

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL