MENÜÜ

Laimjala Valss 5 – Johannes Aavikule mõeldes

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 15.06.2019 17:00
location_on Aavikunurga Randvere küla, Laimjala vald, Saaremaa, 94422 Laimjala, Kategooria: Kontsert

Hääd sõbrad!

Sellesuvine Laimjala Valss on eesti keele aasta tuules pühendatud Laimjalas sündinud kuulsale keeleteadlasele Johannes Aavikule. Kuivõrd lisaks keeleuuenduse lõpmata kurvidele olla Aaviku kireks olnud ka naiselikud kurvid, on kontsertõhtu läbivaks teemaks just Johannes Aavik ja naised. Piduõhtu toimub keelemehe sünnikohas, Aavikunurga puhketalus.

Kontserdipaika ootame kõiki juba kell 17, et teha väike ajahüpe Eesti esimese vabariigi aega. Nimelt saab mõnusasti uudistada ja kenasti kukrut kergendada hää ja parema näitusmüügil. Lapsi ootavad lustilised tegevused, millest arvatavasti võtavad rõõmuga osa ka veidi vanemad külalised. Otseloomulikult on kokaprouad juba aegsasti kallitele külalistele valmistanud imemaitsvaid ning kõhtu täitvaid roogasid ja jookisid.

Kontsertõhtuga alustame kell 20. Kava esimene osa on pühendet Johannes Aaviku värvikale isiksusele ning kontserdi teine osa on meie peaesineja päralt, kelleks on eesti keelt au sees hoidev ja väekaid naisi ühendav ansambel Naised Köögis.

Kohtumiseni Laimjala Valsil!

// Pileti hind 10 € täiskasvanutele, 7 € pensionäridele ja õpilastele, perepilet 25 €.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL