MENÜÜ

I Land Sound 2018

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 13.07.2018
location_on Orissaare, Kategooria: Festival

I Land Sound ootab Sind tagasi!

12.-15. juulil maandub maaliliselt ilusa Illiku laiu peal taas elamusfestival I Land Sound. Taotlusega jätta mured ja materjal korraks kõrvale, tuues kaunis looduses ja vabas öhustikus kokku parim, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eesti suvel anda on. Üks korralik sööm mereöhku ja praamisõit võtavad eest su maski ning teisel pool kallast leiad üles iseenda.

Kokku 7 lava ning üle 100 Eestimaise artisti:

9/11, Bling, Disco Tallinn, Estonian Funk Embassy, GVO, Haigla Pidu, Helind, Lekker, Machine Nation, Majamasin, Manatargaq, Must Mesi, Nastja Riist, Piidivabrik, Play!, Psydia, Room202, Still Out, Sünk, Zenni ja Tagasi, Tallinn Express, Techno ist Liebe, Tiks, Tjuun In, UPS, Välk, Vürts, Öömaja, Öötöö.

Nende köikide rütmide ja meloodiate vahel leiame aega ka looduse ning iseenda kuulamiseks. Nelja päeva ja kolme öö jooksul pakume tegevusi kehale ja hingele, töötubasid ja loenguid, kinolinastusi ning etendusi. Silmailu loovad tuleskulptuurid, kunstnike ehitud lavad ning erinevad installatisoonid. Keha eest saab hoolitseda jooga või saunaga ning palava suveilma eest pakub jahutust merevesi.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL