MENÜÜ

Latvian Voices

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Reede, 23.11.2018 19:00
location_on Kuressaare kultuurikeskus, Kategooria: Kontsert

Latvian Voices on Läti a capella vokaalgrupp, kus naishäältega on välja arendatud ainulaadne stiil, milles on seotud eri rahvuste omapärased intonatsioonid. Selle kaleidoskoobi kõige olulisem roll on pühendatud Läti rahvakultuurile, mida täiendavad traditsioonilise koorimuusika ja popmuusika elemendid. Enamiku repertuaarist koostavad grupi liikmed ise. Latvian Voices kontserdid on tavaliselt rikastatud populaarsete ja ülemaailmselt tuntud laulude meloodiate ning kaasaegsete originaalkompositsioonidega.

2018. aasta on nii Eesti kui Läti jaoks on olnud eriline, sest tähistame meie riikide sajandat sünnipäeva. Läti 100 aastat täitub 18. novembril ja seetõttu soovime, et terve novembrikuu jooksul saaksid juubelipidustustest osa kõik meie kallid sõbrad Eestis.

Koostöös muusikaagentuuriga Uus Kontsert toimub novembris Läti Kultuurikuu, üle terve Eesti, Käinast Võruni kontserdid Läti lauljate ja muusikutega. Olgem koos Läti Kultuurikuul ja lootkem, et ühine tähistamine innustab naabreid ka järgmisel sajal aastal uuteks ja rõõmustavateks kohtumisteks siin ja sealpool riigipiiri.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL