MENÜÜ

Leana & Hartwini plaadi “Kodu” esitluskontsert

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 13.06.2019 19:00
location_on Nöges Valla, 94101 Pihtla, Kategooria: Kontsert

Head sõbrad,

Meil on valmis saanud uus plaat “Kodu”. Enne kui uued lood-laulud ilma peale laiali lasta, tahaksime neid kõigepealt teiega jagada siinsamas kodusaarel, kust need lood alguse on saanud. Oled südamest oodatud seda mõnusat varasuvist õhtut meiega jagama.

Pärast kontserti on kõik oodatud ka koogile ja kohvile/teele, mis Nögese pererahvas meile valmistanud on! Valgust on ju sel ajal pikalt, nii saab jutt ka pikemalt kesta :).

Õhtu plaan on selline:
18.00 uksed
19.00 kontserdi algus
20.30 kook, tee/kohv ja jutud

Kohtumiseni juba 13.juunil Pihtlas!

Päikest ja rõõmu!

Leana & Hartwin

P.S. Kuna kohtade arv on seekord piiratud ja ainult esimesed 35 kiiremat mahuvad Nögese sooja ja ja hubasesse tuppa, siis soovitame piletid ette ära soetada.

P.S.2. Kellel on plaadisoovi, siis üks paberkandjal kümnekas toob plaadi kõige kergema vaevaga taskusse :).

Aga kes me siis täpsemalt oleme?

Leana & Hartwin, kes mängivad koos juba 12 aastat, on end sisse seadnud maalilisel Saaremaal. Saarel sündinud ja kasvanud laulja ja vilede ning torupillimängija Leana Vapper-Dhoore peab saart oma ainukeseks päriskoduks. Enda kirjutatud lood leiavad oma alged sosistavates metsades, sügavates rabades ja saare rahu toovates maastikes. Hartwin Dhoore mängib diatoonilist akordioni ja on tuntud eelkõige oma uuendusliku instrumentaalse helikeele poolest. Hartwini melanhoolsed harmooniad Leana laulude saateks on Saaremaa vaikse ja maagilise elu-olu peegelduseks. Nende lood leiavad end Eesti pärimusmuusika ja uute seni rääkimata lugude ristteel, mis hoiavad seda sama pärimust elus. Moodustades hapra ja saladusliku terviku, viivad Leana & Hartwini lood kuulaja kaasa salamaale, kust see muusika alguse sai – Saaremaale.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL