MENÜÜ

“Lego Ninjago film” 3D

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Pühapäev, 01.10.2017
location_on Apollo Kino, Kategooria: Kino

Selles suure ekraani Ninjago seikluses kutsub lahing Ninjago City pärast võitlusesse noore Lloydi ehk Rohelise Ninja, kes võtab kaasa oma sõbrad, kes kõik on salajased sõdalased ja Lego meisterehitajad. Vaimuka ja targa kung fu õpetaja Wu juhendamisel peavad nad alistama kurja sõjapealiku Garmaddoni ehk Maailma Halvima Tüübi, kes on ühtlasi ka Lloydi isa. Selles võimsas heitluses lähevad kokku erinevad lahingurüüd ning isa ja poeg, ning see vihane, kuid distsiplineerimata meeskond kaasaegseid ninja’sid peab õppima egosid valitsema ja koos tegutsema, et valla päästa oma tõeline jõud.

Jan Uuspõld (“Luuraja ja luuletaja”, “Jan Uuspõld läheb Tartusse”) annab hääle kung fu õpetajale Meister Wu’le; Sepo Seeman (“Kättemaksukontor”, “Su nägu kõlab tuttavalt”) on kuri sõjapealik Garmadon; Christopher Rajaveer (“Nullpunkt”) mängib noort Lloydi; ja Tiina Tauraite (“Sügisball”) on Lloyd’i ema Koko.

Salajases ninja’de meeskonnas on Taavi Teplenkov (“Vasaku jala reede”, “Õnne 13”) Kai; Toomas Krall (“Kelgukoerad”) annab hääle Cole’ile, Jaanus Tepomees (“Polaarpoiss”) on Jay; Priit Matiisen (“Viimane võmm”, “Suletud uste taga”) mängib Zane’i ja Kristel Aaslaid (“Padjaklubi”) on Nya.

Episoodilistes rollides astuvad teleankrutena ülesse veel Kerli Dello ja Kristjan Hirmo.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Industrial Productions. Dublaažirežissöör on Oleg Davidovich, dublaažiprodutsent Andrus Kasesalu.

Kell 11:50 ja 17:00

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL