MENÜÜ

Leonardo da Vinci kuppelvormi valmistamise ja püstitamise seminar/õpituba

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Kolmapäev, 21.06.2017
location_on Salme rannapark, Kategooria: Muu

Kutsume kõiki huvilisi osa saama “Mexican Hammock Party” päikesekupli valmistamise seminar/õpitoast, mille käigus püstitame 12m diameetriga bambusest kuppelkonstruktsiooni Salme rannapargi alale.

Salme rannapargi Leonardo Da Vinci projekt viiakse ellu tänu Itaalia mittetulundusühingu Clorofilla Numana, kunstnik-dekoraatori Ilaria Rinaldi ja 3D arhitekt-eksperdi Biagio Di Carlo ideedele.

Seminari/õpitoa lõpus saavad kõik osalised Leonardo Da Vinci kuppelvormi rahvusvahelise oskusteabe ja valmistamise tunnistuse. Samuti saavad kõik osavõtjad kaasa Leonadro Da Vinci kuppelvormi kokkupaneku joonised koos skeemi ja täpsete mõõtudega, mille abil on võimalus kodustes tingimustes iseseisvalt ehitada 3m-10m diameetriga Leonardo Da Vinci projektsioonis kuppelkonstruktsioon.

Meie ürituse raames saab osa võtta ka Helen Allese “Yoga Vidya” filosoofiast ja joogapraktikast, läbi mille pakub Helen osavõtjatele head enesetunnet, tasakaalu, meelerahu ja rõõmu. Peale Leonardo Da Vince päikesekupli püstitamist valmistame koos kõikide osavõtjatega Saaremaa suitsutatud talleliha taco’sid ja laseme hea maitsta Mehhiko stiilis vegantacodel.

Päikeseloojangu ajal täname läbi erinevate rituaalide Inca päikesepoeg Mancot ja saame osa Saaremaa isetegevuslaste etteastetest. Seejärel läheme vaikselt üle järgmise päeva Mehhiko Päikesepeo ja Jaanipäeva kavale. Janu saab kustutada morsi ja Saaremaa käsitöö öllega, sooja joogina on kaneelikohvi ja kadakamaitseline teejook.

Suupisteks pakume hurmavalt mahlase maitsega Manco Päikesejumala kodukootud mustaleiva suupisteid, mille maitselist harmooniat kujundavad sutitsutatud must ja päikesekuiv punane Mehhiko Chile koos erinevate seemnetega. Kõik meie fännid toovad kaasa kodus valmistatud pirukaid ja maiustusi. Ööbida on võimalik ka Salme rannapargi alal, mere kaldal telkides ja Mehhiko Päikesepeo mugavates Maya võrkkiikedes.

Ootame osalema palju rõõmsaid inimesi! Manco särav päike, meeldivad külalised, toredad sõbrad ja hea tuju – see on retsept meie ürituse õnnestumiseks. Aitäh kõigile osalejatele, abistajatele ja toetajatele.

Registreerimine: info@stalber.com Info@cosmographicum.com
Osavõtu tasu 35 EUR Kogupere osavõtutasu 55 EUR Lastele tasuta
Info: +372 53412368

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL