MENÜÜ

Liisi Koikson “Rõõmu rada”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 20.02.2018
location_on Kuressaare kultuurikeskus, Kategooria: Kontsert

“Rõõmu rada” kujutab Eesti kulgemist läbi saja aasta – ja tegelikult läbi ajaloo üldiselt – rõhutades, et paljude keerukate sündmuste taustal on eestlasi alati saatnud ka rõõmutunne. See on rõõm elu üle, rõõm päikese, metsa, maa ja armastatute üle, oma keele ning kultuuri üle ja nüüd juba sajandijagu ka oma riigi üle.

Projekt toob kõlamaailmade valdaja Raun Juurikase eestvedamisel fookusesse valiku rõõmu ja soojuse energiaga täidetud Eesti heliloojate lugusid läbi aegade, mis näitavad kodumaise muusikakultuuri päikeselist poolt. Koosseisu kuuluvad veel armastatud lauljatar Liisi Koikson, muhe kitarrivirtuoos Andre Maaker, võimekas kontrabassist Peedu Kass ning noor ja silmapaistev löökriistamängija Martin Peterman. Lood on vaimukalt ning mõnusa jazzipuudutusega seadnud klahvpillide- ja elektroonikamaailma multitalent Raun Juurikas.

Liisi Koiksoni mahedat, selget ja väekat häält oleme nautinud nii laulupidudel, filmides, muusikalilavadel kui ka kontserdisaalides. Tema ürgnaiselik või isegi ürgeestlaslik muusikatunnetus ei jäta kunagi puudutamata. Olgu see milline žanr tahes – laulja suust kostuvad helid poevad inimhinge sügavamaisse kihtidesse, mõjuvad rahustavalt ja süstivad elurõõmu.

Laval on:
Liisi Koikson – vokaal
Raun Juurikas – klahvpillid ja elektroonika
Andre Maaker – kitarrid
Peedu Kass – kontrabass
Martin Peterman – trummid ja perkussioon

Kell 18:00

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL