MENÜÜ

Lovesong. Ühe armastuse lugu.

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 08.05.2018
location_on Kuressaare Linnateater, Kategooria: Teater

NB! Näitleja tervislikel põhjustel jääb etendus ära ning on asendatud etendusega „Emadepäev“. Rohkem infot lavastuse „Emadepäev“ kohta leiate siit: www.ugala.ee

“Lovesong” on ühe kooselu lugu, mida me näeme justkui läbi nelja erineva silmapaari. Meie ees on William ja Margaret noore abielupaarina oma pika kooselu alguses lootusrikkalt tulevikku vaatamas ja samas pool sajandit hiljem oma ühistele aastatele tagasi vaatamas. 1964 ja 2014. Olevik ja minevik põimuvad omavahel, aeg liigub algusest lõppu ja lõpust algusesse. See on lugu koosolemisest ja üksindusest, unistustest ja mäletamisest. Aga eelkõige on see lugu armastusest.

Abi Morgan (1968) on hinnatud briti draamakirjanik ja filmistsenarist. Tema tuntuimad filmistsenaariumid on “Brick Lane” (2007), “Shame” (2011) ja “Iron Lady” (2011). Tuntuimad näidendid “Tiny Dynamite” (2001) ja “Lovesong” (2011). Abi Morgan on võitnud kahel korral maineka Emmy auhinna.

Lavastuses käsitletavad teemad ei ole eakohased alla 12-aastastele. Etendus on ühes vaatuses ning kestab 1 tund ja 45 minutit.

Lavastaja ja muusikaline kujundaja Taago Tubin. Kunstnik Liisa Soolepp. Tõlkija Liis Aedmaa

Mängivad Luule Komissarov, Adeele Sepp, Peeter Jürgens, Martin Mill.

Pilet 8/16€. Kell 19:00

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL