MENÜÜ

Madingma – Stefan ja Diederik Timmermans (Flaami)

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Teisipäev, 13.02.2018
location_on Saaremaa Veski, Kategooria: Kontsert

Vabariigi 100. sünnipäeva puhul toob Reval Folk juubilari tervitama kaks venda – Belgia (flaami) pärimusmuusikud, kes Eestit armastavad ilmselt sama palju kui oma kodumaad. Duo on nimelt siinsele folgipublikule esinenud 25 aasta jooksul lugematuid kordi erinevates koosseisudes ja tänu sellele on neist saanud lähedased sõbrad paljudele eestlastele.
Vendadel on imetabane võime publikuga suhestuda ja neid kaasa haarata. Oma kontserdil viivad nad kuulaja rännakule läbi Euroopa pärimuskultuuri, keskendudes flaami muusikale. Kuna Stefan on viimased pool aastat elanud Hispaanias (Valentsias), on ehk uudiseid oodata ka sealt…

MADINGMA
Madingma mängib oma lugusid rännakul läbi Euroopa folgimaastiku niisama suure kirega suurtel lavadel kui lihtsates pubides ja elutubades.

Vennad on viimase 25 aasta jooksul külastanud Eestit korduvalt ning rikastanud siinset heliilma. Seetõttu on nad oodatud ja austatud artistid nii publiku kui pärimusmuusikute seas. Möödunud aastal esinesid Timmermansid Viljandis oma kunagise bändikaaslase, Peter van Accomiga (viiul).

PILET: 10/8€. Piletid müügil Saaremaa Veskis kohapeal! Kell 19:00
Laudade broneerimine: +372 45 33 776; veski@saaremaaveski.ee

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL