MENÜÜ

Maire Forseli raamatu “Palgatööst kõrini?” esitlus

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 14.02.2019 17:30
location_on Rahva Raamat, Kategooria: Muu

Kuidas kõlaks selline mõte, et see on viimane kord, mil pead huvipakkuva raamatuesitluse jaoks tööpäeva lõppu ootama? Äkki tasuks midagi ihaldusväärse iseseisvuse saavutamiseks sõna otseses mõttes ette võtta?

Tule ja kuula neljapäeval, 14. veebruaril kell 17.30 Kuressaare Rahva Raamatus Maire Forseli ausat ja avameelset mikroettevõtja lugu, mille ta äsja raamatukaante vahele püüdnud on!

See raamat räägib ühe lihtsa loo ühest maal elavast naisest, kes, nähes, et töökoht hakkab kaduma, otsustas ohjad enda kätte haarata ja mitte töötuks jääda. Mida teha, kui kuulud mitmes mõttes riskigruppi – oled töötuks jäädes naine vanuses 50+ ja elad maal, kus kõige lihtsamaidki töökohti napib, rääkimata erialase töö leidmisest? Töökohti lihtsalt ei ole ega pruugi ka tulla. Mida siis teha? Kas jääda ootama, kuni keegi sulle töökoha kandikul kätte toob, või olla ise see, kes endale töökoha loob? Maire ei julgenud töötuks jäämisega riskida, järelikult tuli midagi ette võtta – ta hakkas ettevõtjaks. Ettevõtluseks on vaja kapitali, äriideed, kliente, tutvusi ja tihtilugu paremaid tingimusi kui need, mis sul oma elus parasjagu võtta on. Jah, seda kõike võib sul vaja minna. Ja kõige selle leidmine võib tunduda keeruline, aga see võib olla ka ääretult lihtne – kui vaid ise julged endasse uskuda.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL