MENÜÜ

Maire Forseli raamatuesitlus Kuressaares

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Neljapäev, 28.03.2019 13:00
location_on Kuressaare Päevakeskus Tolli 9, Kuressaare, Kategooria: Muu

Tule ja kuula neljapäeval, 28. märtsil kell 13.00 Kuressaare Päevakeskuses Maire Forseli ausat ja avameelset mikroettevõtja lugu, mille ta äsja raamatukaante vahele püüdnud on!

See raamat räägib ühe lihtsa loo ühest maal elavast naisest, kes, nähes, et töökoht hakkab kaduma, otsustas ohjad enda kätte haarata ja mitte töötuks jääda. Mida teha, kui kuulud mitmes mõttes riskigruppi – oled töötuks jäädes naine vanuses 50+ ja elad maal, kus kõige lihtsamaidki töökohti napib, rääkimata erialase töö leidmisest? Töökohti lihtsalt ei ole ega pruugi ka tulla. Mida siis teha? Kas jääda ootama, kuni keegi sulle töökoha kandikul kätte toob, või olla ise see, kes endale töökoha loob? Maire ei julgenud töötuks jäämisega riskida, järelikult tuli midagi ette võtta – ta hakkas ettevõtjaks.

Tutvu raamatuga lähemalt: http://bit.ly/2G1hGc6

Maire Forsel on sotsioloogiharidusega ettevõtja, kes sai laiemalt tuntuks jaanuaris 2015, kui avaldas oma ettevõtte Leisi Lapikoja Facebooki-seinal loo ausa ettevõtluse hinnast. Sestpeale on temast saanud omamoodi mikroettevõtjate eestkõneleja, kes propageerib maaelu ja innustab inimesi looma oma ettevõtteid ning mitte ootama, et riik neile heaolu kandikul kätte tooks.

Esitluse ajal saab raamatut osta 16.- euroga. Eelistatud on kaardimakse.

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL