MENÜÜ

Mehhiko Päikesepidu “Mexican Hammock Party”

SÜNDMUS ON JUBA TOIMUNUD!

event_note Laupäev, 24.06.2017
location_on Salme rannapark & Hotell Saaremaa Thalasso SPA, Kategooria: Festival

“MEXICAN HAMMOCK PARTY” – MEHHIKO PÄIKESEPIDU KOOS JAANITULEGA
23.-25. juuni 2017 Salme rannapark & Hotell Saaremaa Thalasso SPA

Manco Päikesetuul ja Vaikse ookeani muusika toodavad suurepäraseid meeleolusid, mis jõuavad suveks ka Saaremaale!

Meil on rõõm teatada, et 16.-18.juuni ja 23.-25. juuni toimuvad “Mexican Hammock Party” üritused Saaremaal, Hotell Saaremaa Thalasso SPA territooriumil ja Salme rannapargi muinsusaegsete viikingite aladel.

“Mexican Hammock Party” on rahvusvaheline Mehhiko Päikesepidu, mille korraldamise idee on alguse saanud Mehhikost. Projekti ettevalmistamise ja selle elluviimiseks vahendite leidmise aeg on olnud 1,5 aastat. Selle ajaga oleme palju maailmas lahtise pilguga ringi vaadanud, otsides Mehhiko Päikesepeo korraldamiseks sobivaid kohti nii Costa Rica’s, USA’s, Montenegros, Lätis ja muidugi Saaremaal. Võttes arvesse Saaremaa looduslikku ilu ja võlu, oleme Eesti ürituste elluviimise kavatsused kallutanud selle imeilusa saare, lahke ja sümpaatse rahva kasuks.

“Mexican Hammock Party” universaalne konseptsioon võimaldab korraldada päikesepidusid väiksemates mastaapides, samuti suuremate festivalide kujul. Võtmesõnadeks on Mehhikos, Ykatani poolsaarel käsitööna valmistatud Maya originaal võrkkiiged, samuti kergesti paigaldatavad Cosmographicum geodeetilised kuppelkonstruktsioonid, mille alla luuakse erinevate suveürituste konkreetne sisukava.

Kuna Mehhiko Päikesepeo põhiidee ja sisukava on loodud Inkade päikesejumala Manco Capac ja tema naise Mama Ocllo legendile, lubas Manco kõikidele Saaremaa lastele pakkuda suveks hästi palju kirkaid päikesekiiri läbi võrkkiikede värviliste mustrite ja võrgupunutiste. Ka merepäevade- ja viikingite ürituste raames oleme valmis Saaremaale saatma palju Mehhiko päikest, läbi mille saame luua Manco päikesetuule ja Saaremaa meremuusika taustal võrkkiikedes mõnusaid suvenaudinguid.

“Mexican Hammock Party” on avatud rikastama Saaremaa suveilu- ja looduse võlu läbi erinevate päikeseliste suveürituste. Jääge meiega ühele lainele, peagi on tulemas uued uudised..

VEEL SÜNDMUSI SAMAL KUUPÄEVAL